W dniu 15.04.2012 r. zespół trenera Sułkowskiego wrócił po przerwie zimowej na ligowe boiska i od razu zaczął od bezapelacyjnego zwycięstwa na wyjeździe nad miejscową Tęczą. Mecz miał jednostronny przebieg a nasza przewaga nie podlegała dyskusji. W 5 minucie został otwarty wynik spotkania po zagraniu piłki przez Szłykowicza  na skrzydło do Gawła, ten bez namysłu podaje ponownie w pole karne do „Szłyka”  – który precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę. Po tej Akcji napór naszej drużyny był nadal wielki, zawodnicy Tęczy odgryzali się szybkimi kontrami. Pierwsza połowa przyniosła wiele emocji i starć pod bramką gospodarzy, kilka kontr Tęczy, lecz wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa znowu zaczęła się świetnie dla naszego zespołu. Bramkę 5 minut po gwizdku sędziego strzela Tomasz Panek a ostatnim podaniem ze skrzydła popisał się Wiktor Gaweł. Kolejne minuty to agresywna gra gospodarzy i składne akcje naszego zespołu, który zatrzymywał bramkarz Tęczy Biskupiec. W 20 minucie po wznowieniu gry był już bezradny przy strzale z 25 metrów Bartosza Salwowskiego. W końcówce na listę strzelców mógł wpisać sie Sebastian Sikorski, lecz w momencie strzału był na pozycji spalonej i sędzia nie uznał tej bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem 3-0, co pozwoliło wrócić na pozycję lidera gr. 3 rozgrywek trampkarza mł.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra na Dajtkach ul. Żytnia 71 o godz. 10.00 a przeciwnikiem będą młodsi zawodnicy naszej szkółki. Zespół trenera Mariusza Goławskiego zajmuje w tabeli ligowej 4 miejsce i na pewno łatwo nie odda pola w tym spotkaniu. Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami, ale chcąc walczyć o zwycięstwo w lidze nie możemy sobie pozwolić na stratę punktu.