Pierwszy turniej Międzynarodowego cyklu  NAKI CUP 2015 w którym rywalizowali zawodnicy rocznika 2001 dobiegł ku końcowi. O uczestnikach imprezy trzeba powiedzieć, że prezentowali bardzo wyrównany poziom sportowy. Do ostatnich minut meczy grupowych każdy praktycznie miał szansę na 1/2finału. Dramaturgii  nie brakowało. O największym „pechu” mogą mówić  nasi piłkarze NAKI, którzy do 25 minuty (przypomnienie: czas trwania jednego meczu wynosił 25 minut) ostatniego grupowego meczu z Balticą Kaliningrad jak się później okazało zwycięzcą NAKI CUP 2015 wygrywali 1-0. Niestety dla młodych piłkarzy NAKI na 30 sek. przed zakończeniem spotkania sędzia meczu podyktował rzut karny dla Rosjan co spowodowało, że to właśnie oni , a nie zespół Naki awansował do ½ finału. W finałowym meczu Baltica Kalingrad okazała się po wyrównanym i zaciętym widowisku lepszym zespołem od Jagielloni  wygrywając z zespołem z Białegostoku 2-0. Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został zawodnik Jagielloni Kochański Patryk, a bramkarzem – Konstantin Wańka z Baltiki Kaliningrad. Zobacz galerię nr 1 zdjęć z NAKI CUP 2015 kliknij tu  galeria foto nr 2 kliknij tu galeria foto nr 3 kliknij tu  galeria nr 4 kliknij tu Niżej ptrzedstawiamy wyniki meczy: