3/3/19 1:14 PM

OBÓZ Piłkarski - RYN 2019

OBÓZ Piłkarski - RYN  2019

Dla najmłodszych oraz z oferta treningów indywidualnych

ZAPISY ROZPOCZĘTE !!!

   Klub Piłkarski "NAKI" przez ostatnie 22 lat zorganizował ponad 60 obozów w których udział wzięło ok 4 500 chłopców  w wieku 6 - 16 lat. Na obozy Naki przyjeżdżają  chłopcy z całej Polski oraz spoza granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień grają w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie są zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

 Po raz kolejny na zakończenie roku szkolnego 2018/19 organizujemy dla chętnych (chłopcy 8-16 lat ) letni obóz piłkarski. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca nas jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.

Tym razem proponujemy Państwa synom wyjazd na 5 – dniowy  obóz piłkarski w terminie 26-30.08.2019r, który odbędzie się w   Rynie (woj. Warmińsko – mazurskie k/Giżycka) w ośrodku  położonym bezpośrednio nad jeziorem Ryńskim. Chłopcy zamieszkają w 3-5 osobowych pokojach z łazienkami. Do dyspozycji uczestników obozu będzie trawiaste boisko z naturalną trawą do gry w piłkę nożną. Ośrodek w którym zamieszkają spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, trenerską, medyczną, a także podczas kąpieli w jeziorze opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek. Obóz  skierowany do dwóch grup odbiorców. Pierwsza z nich to przede wszystkim do młodszych zawodników, którzy pierwszy raz wyjeżdżają na obóz.Niedaleka odległość wyjazdu oraz w miarę krótki czas trwania zdecydowanie spowodują, że ich pierwszy samodzielny wyjazd będzie z pewnością udany. Przewidujemy, także grupy starszych zawodników, którzy będą mogli uczestniczyć  w indywidualnych treningach ( grupy treningowe 4-6 osobowe).  Zobacz zdjęcia z ośrodka kliknij tu.

     Dużym atutem tego obozu jest specjalny program sportowo – rekreacyjny. Chłopcy, którzy jadą pierwszy raz na obóz z pewnością nie będą mieli czasu na tęsknotę i nudzenie się. Natomiast Ci starsi pochłonięci będą specjalnie przygotowanymi na czas obozu wymagającymi indywidualnymi treningami.

 

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców, nauczyciela w szkole, oddajemy trenerowi lub przesyłamy pocztą listem zwykłym do 30.05.2019r

                Jednocześnie  informuję, że  na stronie   internetowej    www.naki.pl, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.   Uczestnicy obozu będą korzystać pod opieką wychowawcy z kajaków, łódki i rowerów wodnych

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

  • dojazd i przyjazd autokarami
  • korzystanie z  trawiastych boisk
  • korzystanie z kąpieliska
  • ubezpieczenie

 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 790 zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 290zł do dnia 18.03.2019r kub do wyczeroania miejsc.  Drugą ratę należy wpłacić do dnia 1.06.2019r (możliwe indywidualne ustalenie terminu wpłaty). Rezerwację przyjmujemy do wyczerpania wolnych miejsc. Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji "Spełniamy Piłkarskie Marzenia", nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842  z dopiskiem RYN 2019

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie.

Pliki do pobrania:

Karta obozowa

Wniosek do zakładu pracy o dofinansowanie

Oświadczenie statutowe

Informacja obozowa do pobrania

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 naki@naki.pl

 

ZOBACZ OFERTĘ OBOZU PIŁKARSKIEGO W ZAWOI  kliknij tu

         Trener

     Piłki Nożnej

menedżer sportu

Andrzej Nakielski