Półfinał około godz opóźnione ok. godz 17:25

I półfinał   Bełchatów- Dolcan 3:3 k 2:3 awans Dolcan

Wynik: 0:1

Skład wyjściowy:Arek Łosko, Witkowski Olaf, Symonowicz Sebastian,Janczewski Dawid, Skarbek Michał

Relacja:

Zaczynamy!

3 minuta Naki blisko strzelenia bramki z wolnego strzelał Dawid Janczewski ale ładnie broni bramkarz Znicza.

7 minuta Naki dalej w ataku a piłki mijają słupek bramki Znicza.

10 minuta Znicz gra długie piłki z obrony do ataku ale to Naki prowadzi grę wynik dalej 0:0.

13 minuta Znicz zdobywa bramke! duzo akcji Naki i brak szczescia.

16 minuta koniec Naki przegrywa 1:0 i gramy o 3 miejsce.

Mecz o 3 miejsce ok 18:00

UKS Naki Olsztyn                                    bełchatów

UKS Naki Olsztyn            VS        GKS I Bełchatów

Wynik:

Skład Wyjściowy:Arek Łosko, Borys Daniel, Kacper K., Rutka Dominik, Jakub Ulewski

Relacja:

Zaczynamy

3 minuta gra wyrównana lecz Naki gra w osłabieniu 2min otrzymał Kamil Maślanik.

5 minuta Naki w komplecie wynik 0:0

6 minuta Karny dla Naki strzela michał Skarbek i 1:0.

9 minuta rzut rożny i Bełchatów zdobywa bramkę. 1:1

10 minuta 2:1 dla Bełchatowa.

12 minuta  GKS dalej prowadzi 2:1 ale Naki prowadzi grę

16 minuta koniec!

Zajeliśmy 4 miejsce! 2:1 dla Bełchatowa

Pierwszy mecz grupowy:

Początek ok. godz. 13:06 – koniec ok.13:22

GKS Bełchatów                             UKS Naki Olsztyn

GKS I Bełchatów        VS        UKS Naki Olsztyn

Wynik: 2:1

Skład wyjściowy: Arek Łosko,Witkowski Olaf, Sebastian Symoniowicz, Dawid Janczewski, Michał Skarbek

Relacja:

Zaczynamy na wstępoie warto dodać że w pierwszym meczu naszej grupy Ursus Wa-wa. wygrał z Wartą Poznań 4:3.

1 minuta 1:0 dla Bełchatowa.

5 minuta akcja za akcję akle wynik bez zmian.

7 minuta bomba z prawej strony i Sebastian Symionowicz wyrównuje 1:1!!

11 minuta wyrównana gra i wynik to odzwierciedla.

12 minuta gol dla Bełchatowa z rzutu wolnego i mamy 2:1

Drugi mecz grupowy:

Początek ok. godz. 14:00 – koniec ok.14:16

Warta                           UKS Naki Olsztyn

Warta Poznań     VS            UKS Naki Olsztyn

Wynik: 2:3

Skład wyjściowy: Arek Łosko, Witkowski Olaf, Symonowicz Sebastian, Skarbek Michał, Janczewski Dawid

Relacja:

Zaczynamy!

2 minuta Naki ustawione defensywnie czeka na akcje z kontry a Dawid Janczewski właśnie taką kontre wykorzystuje i mamy 1:0 dla Naki.

4 minuta groźna akcja Warty i mogło być wyrównanie ale na szczęscie piłka nie wpadła do siatki.

7 minuta Naki broni od połowy i nie daje piłce wejść na  naszą część wyprowadzając kontry.

11 minuta kolejna kontra i Michał Skarbek lewą nogą podwyższa na 2:0

12 minuta bramka dla Warty

13 minuta wślizg w naszym polu karnym i karny dla Warty wynik 2:2

15 minuta Olaf Witkowski wpada w pole karne Warty zostaje faulowany i mamy karnego dla Naki. Sam poszkodowany strzela na 3:2 i zostaje 10 sek do końca.

16 minuta koniec 3:2 dla Naki!!!!!!

Bełchatów w kolejnym spotkaniu naszej grupy ogrywa Ursus Warszawa 3:2.

Wynik: 0:1

Skład wyjściowy: Arek Łosko, Olaf Witkowski, Dawid Janczewski,Michał Skarbek, Symonowicz Sebastian.

Relacja:

GKS I Bełchatów zremisował z Wartą Poznań 0:0. A my zaczynamy walkę z Ursusem Warszawa o 2 miejsce w grupie.

2 minuta drużyny grają spokojnie i tak żeby nie stracić bramki.

6 minuta dalej ramius , który nic nie daje naszej drużynie.

8 minuta Kacper K. bliski strzelenia bramki zabrakło centymetrów

11 minuta przewaga naszej drużyny i Dawid znów strzela po ładnej akcji zespołu w krótki róg!!! 1:0 dla Naki!!!

15 minuta Dawid sam na sam trafia w spojenie po odbiorze.

16 minuta Awans z miejsca 2 i wynik 1:0!!

Sobota 26 listopad 2011:

Początek ok. godz. 12:12 – koniec ok.12:28

UKS Naki Olsztyn                                           Górnik Konin

UKS Naki Olsztyn            VS              KS Avans Górnik Konin

Wynik: 0:1

Skład wyjściowy: Arek Łosko,Sebastian Symonowicz, Dawid Janczewski, Michał Skarbek, Kacper K.

Relacja:

3 minuta wynik 0:0 ale Naki ma przewagę w utrzymaniu się przy piłce.

6 minuta 0:1 bramka dla Konina

13 minuta wiele okazji ale nic nie chce wejść do bramki Konina

16 minuta koniec porażka z Avansem 0:1

Początek ok. godz. 13:24 – koniec ok.13:40

GKS Katowice                                         UKS Naki Olsztyn

GKS Katowice              VS                 UKS Naki Olsztyn

Wynik: 1:3

Skład wyjściowy:Arek Łosko, Witkowski Olaf, Symonowicz Sebastian, Mazurek Igor, Skarbek Michał

Relacja:

5 minuta wynik 0:0 Naki znów prowadzi grę.

6 minuta Goool dla Naki Dawid Janczewski

7 minuta 2:0 dla Naki ponownie Dawid Janczewski!!

11 minuta hokejowe zmiany w naszym zespole. I Gooool na 3:0 Sebastian Symonowicz po ladniej kontrze!

15 minuta 3:1 dla Naki bramke zdobywa GKS

16 minuta Koniec!!!!

Trzeci mecz grupowy:

Początek ok. godz. 14:36 – koniec ok.14:52

UKS Naki Olsztyn                                           GKS Bełchatów

UKS Naki Olsztyn            VS             GKS II Bełchatów

Wynik:  1:0

Skład wyjściowy:Arek Łosko, Symonowicz Serbastian, Witkowski Olaf, Skarbek Michał, Janczewski Dawid

Relacja:

4 minuta Naki ma przewagę ale bramka GKS Bełchatów jak zaczarowana.

5 minuta wrzutka i piłka odbija się od głowy Dawida Janczewskiego później po głowie bramkarza i wpada do siatrki mamy 1:0 dla Naki!!

10 minuta wynik bez zmian  akcja za akcję mały błąd Michała i Arka mógł doprowadzić do remisu, ale na szczęście piłka o centymetry minęła bramkę.

15 minuta Kacper K. potężnym strzałem obił słupek Bełchatowa ale piłka nie wpdła do bramki i mamy koniec spotkania 1:0 dla Naki. Wychodzimy z grupy a na którym miejscu okaże sie za 20 minut.

Wyszliśmy z grupy z 2 miejsca zagramy w grupie z Wartą Poznań, Ursusem Warszawa i GKS I Bełchatów.