Drużyny Naki I i Naki II rozpoczęły sezon ligowy już w ubiegły weekend (21.08.2010 r). Jako pierwsi na boiska wybiegli zawodnicy trenera Mariusza Goławskiego i mimo braku kilku podstawowych zawodników wygrali wysoko w Bartoszycach z tamtejszą Victorią 9-0. Bramki w tym meczu strzelali Igor Mazurek 3, Dominik Rutka 2, Adrian Radzio 3, Sebastian Rosa. Pojedynek był jednostronnym widowiskiem a nasza drużyna nie miała większych problemów z przeciwnikami co widaæ nawet po ilości strzelonych bramek. W II kolejce oba zespoły zagrały na swoim boisku i zespół trenera Mariusza pokonał drużynę DKS-u Dobre Miasto 4-0, czym podtrzymał dobrą passę w tym sezonie. Bramki dla naszej drużyny strzelali Igor Mazurek 2, Paweł Wiśniewski, Michał Skarbek. W pierwszym meczu tego sezonu drużyna trenera Dariusz Sułkowskiego wygrała z Jonkovią Jonkowo 5-0. Mecz był spotkaniem jednostronnym i tylko słabej skuteczności podopiecznych trenera Darka  Jonkovia zawdzięcza tak niski wynik . Sytuacji bramkowych jakie stworzyliśmy sobie było około 15 z czego tylko 5 wpadło do bramki, strzelcami bramek byli nowy nabytek szkółki piłkarskiej NAKI Bartosz Salwowski 2, Marek Pilipienko 2 i Tomasz Panek. Zespół z Jonkowa już od pierwszych minut ustawił się bardzo defensywnie na swojej połowie i tylko może  3 razy opuszczali swoją połowę boiska. Bartek Salwowski (Salva) zaliczył udany debiut w naszych barwach strzelając 2 bramki, jest to zawodnik o dużych umiejętnościach technicznych, dobrej organizacji w grze ofensywnej zespołu, zawodnik został pozyskany z MKS Jeziorany. Drużyna trenera Sułkowskiego już w środę ( 1 września ) rozegra zaległy mecz I kolejki na boisku SP nr 18 (dajtki) z Czereś Sport o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich rodziców naszych zawodników, jak i kibiców naszego zespołu.