Już za kilka dni 11 czerwca drużyna NAKI rocznik 2002 wylatuje na 5 dniowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „DE Guerledan 2015” w którym weźmie udział 128 drużyn z całego świata !!! Jest to jedna z największych i najlepiej zorganizowanych młodzieżowych imprez  piłkarskich w Europie. W imprezie wezmą  udział ekipy z całego świata: Brazylii, Wenezuelii, Algieri, Maroko, USA, Hiszpanii, Ukrainy i Polski oraz oczywiście z Francji. Francje zaprezentują przede wszystkim kluby z I ligi francuskiej takie jak: Olimpik Marsylia, EA Guingamp, FC Nantes, Stade de Reims, FC Lorient, Bastia , Metz ,St Ettiene i inne. Nasz zespół wylatuje na rozgrywki w 11 osobowym składzie.Chłopcy zamieszkają w domach rodzinnych  francuskich zawodników z zaprzyjaźnionego z nami OSC Loudeac. O wynik sportowy będzie bardzo trudno ale wrażeń i wielu emocji z pewnością nie zabraknie. Poznaliśmy już naszych grupowych rywali z którymi zagramy w grupie E (FC Rouen, Racing Club FC Toulon, ES Parisienne, ES Bouchemaine, ST Laurent, Pays de Josselin, OSC Loudeac oraz NAKI). Do dalszych gier awansują cztery pierwsze drużyny z każdej grupy. Finał turnieju rozegrany zostanie przy 15 000 widowni i weźmie w nim udział 16 drużyn, które grać będą w systemie pucharowym. W ubiegłym roku Naki uplasowało się w przedziale miedzy 32, a 64 miejscem. Zobacz stronę turniejową kliknij tu.

Informacje organizacyjne dla wyjeżdżających:

1/ wyjazd na lotnisko Warszawa Modlin (lot Ryanair)11 czerwiec (czwartek) godz. 7.30 –  CPN „ORLEN” przy ul. Warszawskiej – wyjazd na Warszawę. Na wyjazd ubrani są w biały strój meczowy oraz dresy.

Powrót: 15 czerwiec ok. godz. 20.00 (przylatujemy na lotnisko Warszawa Modlin – lot Ryanair)

2/ Korzystamy z usług linii lotniczych Ryanair. Zawodnicy zabierają tzw. bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm  o wadze nie przekraczającej 10 kg. W bagażu nie wolno przewozić napojów (cieczy, żelu). Można w bagażu przewozić kanapki, które należy zabrać , gdyż będziemy prawdopodobnie na miejscu dopiero na późną kolację. Oczywiście będzie możliwość zakupienia prowiantu na lotnisku ale przypominamy, ze nie jest on tani. Proponujemy do bagażu zabrać małe (mini) mydło i pastę do zębów. W przypadku przekroczenia podanych limitów należy dopłacić 60 euro do bagażu bezpośrednio przed wylotem (każdy we własnym zakresie).

3/ Obowiązkowo zabieramy ze sobą:

– żółty  (żółta koszulka, niebieskie spodenki, żółte getry z logo NAKI) i biały komplet meczowy (biała koszulka, czarne spodenki, białe getry z logo NAKI), dresy naki firmy nike, buty piłkarskie z korkami i turfy, ochraniacze piłkarskie, kąpielówki oraz oczywiście paszport lub dowód osobisty i kartę NFZ (patrz pkt 5)

4/ Każdy zawodnik przekazuje trenerowi Andrzejowi po treningu w dniu 9 czerwca:

– paszport lub dowód osobisty (UWAGA !  BARDZO WAŻNE ! Należy przekazać ten dokument, który podawany był do rezerwacji kupna biletów lotniczych)

– wyrobioną w NFZ (ul. Żołnierska – budynek Sanepidu) – formalności załtwia się w 15 min, należy posiadać tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego z zakładu pracy jednego z rodziców.

– podpisane oświadczenie pobierz kliknij tu . Zgoda rodziców na wyjazd dziecka do Francji, moze być wymagana na lotnisku we Francji

– odliczona kwota 30 euro ( fundusz zabezpieczający na ewentualne nie przewidywane wydatki podczas podróży szczególnie z lotniska z Paryża do Mur De Bretagne i z powrotem – w przypadku nie poniesienia takich kosztów w/w kwota nie zostanie pobrana od chłopców, jednak prosimy aby taką sumę posiadali)

– pieniędzy kieszonkowych nie przekazujemy trenerowi

Szczegółowy opis podróży: lot samolotem Warszawa Modlin – Paris Beauvais, lotnisko – dworzec PKP Francja (autobus, metro), Paryż – Renns (szybka kolej TGV), Renns – Loudeac (bus). Przyjazd na miejsce ok. godz. 23.00. Powró analogicznie.