NAKI – MAX 12 to obóz piłkarski w czasie ferii zimowych. Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  12  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów . Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych , którzy już byli na letnich obozach piłkarskich Naki.. Pozostali chętni mogą ewentualnie jechać po indywidualnej konsultacji z trenerem Andrzejem Nakielskim (tel. 604 532 547). Przyjmujemy również na wyjazd  podobnie jak rok temu zawodników z innych klubów piłkarskich.

                Zgrupowanie potrwa 5 dni i odbędzie się tym razem w Malborku w terminie 27- 31.01.2013 roku (I tydzień ferii zimowych od poniedziałku do piątku) .  Chłopcy  dojadą na miejsce pobytu autokarem lub PKP, mieszkać będą w  4 osobowych pokojach  internatu Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Akademii Piłkarskiej  w Malborku umiejscowionego przy samym zamku krzyżackim. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie (3 posiłki i podwieczorek) oraz zwiedzanie zamku krzyżackiego. Chłopcy do dyspozycji będą mieli  dostęp do dużej  pełno wymiarowej hali sportowej, boiska ORLIK, basenu, nowoczesnego zadaszonego „Orlika” *(wszystkie obiekty w miejscu zakwaterowania) oraz pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą. Zakontraktowane mamy także  już mecze towarzyskie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego, Akademia Piłkarską oraz Pomezania Malbork.  Uczestnicy zgrupowania będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską.

 

PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego MAX 12:

– nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną z wykorzystaniem      metody Coerver  ( zajęcia praktyczne)

– podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

– kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

– nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

– szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

– odnowa biologiczna ( basen)

 

Cały koszt wyjazdu wynosi 499 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 199 zł. Zaliczkę wpłacamy trenerom prowadzącym zajęcia lub na konto klubu PKO BP 09 1020 3541 0000 5702 0117 1339 z dopiskiem MALBORK 2013 + imię i nazwisko zawodnika (wpłatę na konto i trenerom obowiązkowo potwierdzamy sms-em na nr tel. trenera Andrzeja 604 532 547) . Pozostałą część, czyli 300 zł wpłacamy do dnia 10.01.2013r. Osoby chcące jechać na zgrupowanie, ale nie będące w stanie w tej chwili  wpłacić zaliczki proszeni są o kontakt z trenerem Andrzejem. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! ! !