To już drugi taki weekend kiedy piłkarze NAKI we wszystkich kategoriach wiekowych notują same zwycięstwa. Mało tego, aż pięć meczy były tzw. „na szczycie”. zapraszam do pomeczowego skrótu:

Junior Młodszy  I Liga     NAKI – Rona Ełk 2-1 bramki: Wanda , Brygoła. Niezwykle ważne spotkanie naszej ekipy rocznik 2000. Zwycięstwo z liderem ligi spowodowało powrót do realnej walki o Centralna Ligę Juniorów. Zespół traci do lidera już tylko 1 punkt. Trzymamy kciuki !!!

 

Junior Młodszy II Liga  NAKI – Olimpia Elbląg  6-0 bramki: Bałdyga, Mysiorski, Dymerski, Chojnowski, Zielski, Wiśniewski. Olimpia oprócz NAKI to do tej pory jedyny zespół bez porażki, zapowiadało się trudne spotkanie, rzeczywistośc okazała się jednak zdecydowanie odmienna. W tej lidze zawodnicy NAKI grają z o dwa lata starszymi rywalami

 

Trampkarz    I Liga  NAKI – AP Ostróda  5-1 (1-0) bramki: Assmann, Tomalik, Stanczewski, Chylak, Hryniewicz. Starszy o rok przeciwnik z Ostródy walczy z naszą drużyną outrzymanie w lidze. Zdobyte 3 punkty to solidna zaliczka. Wynik dośc  wysoki  lecz w rzeczywistosci łatwo nie było do 50 min mecz był bardzo wyrównany. Dopiero w końcówce goście wyraźnie osłabli i dali sobie strzelić aż trzy gole.

 

Młodzik I liga UKS NIDZICA – NAKI 0-6 bramki: Samoraj 3, Kędzior 2,Morawski 1. Trudno uwierzyć ale to kolejne spotkanie na szczycie pomiędzy liderem (Nidzica) i v-ce liderem ligi (NAKI) rostzrygniete na korzyść NAKI. Takiego wyniku chyba nikt się niespodziewał. Gratulacje !!!

Młodzik II Liga   NAKI II – UKS FREDO DYWITY 4-2 bramki: Pasiut, Dołega 2, Wiśniewski P. 1 Zespół NAKI wygrał z v-ce liderem ligi, czyli też był to mecz najlepszych drużyn z danej kategorii rozgrywkowej.

Młodzik  II liga Naki IV – Tęcza Biskupiec  5-1 . Pewne zwycięstwo gospodarzy

Żak    NAKI – Warmia Olsztyn 3-1, Naki – Żuri Olsztyn 2-0, Naki – Stomil 7-0. Najmłodsi wymiatali, że aż miło !!!