W dniu 8.06.2019r na olsztyńskich boiskach orlik przeprowadzona została wyjątkowa impreza sportowo – rekreacyjna. Wyjątkowa, gdyż oprócz rywalizacji sportowej najmłodszych piłkarzy, odbył się również turniej ich rodzin. Mało tego przeprowadzony został prozdrowotny meeting dotyczacy zdrowego stylu życia na bazie odpowiedniego żywienia i oczywiście ruchu. Możemy domniemać, że wszyscy uczestnicy imprezy, a było ich 288 plus oczywiście wielu kibiców wyjechało z naszej imprezy bogatsi o więdzę jak być zdrowszym i sprawniejszym. Kazdy uczestnik otrzymał zdrowy posiłek oraz jakąś pamiatkę puchar lub medal. Impreza przeprowadzona była w sympatycznej atmosferze wsród uczestników były również dzieci i rodziny z Rosji. 

  Warto zaznaczyć, że w tym roku w kwietniu odbyła się wiosenna edycja turnieju, a impreza NAKI FAMILY organizowana jest juz od 2017r

   Impreza NAKI FAMILY CUP 2019 – Aktywni i Zdrowi – edycja letnia mogła się odbyć głównie dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki , które dofinansowało nasze przedsięwzięcie za co w imieniu wszytrskich yczestników serdecznie dziękujemy.

ZOBACZ GALERIĘ FOTO kliknij tu