UWAGA ! Mamy już nowe bardzo atrakcyjne komlpety meczowe Klubu Sportowego NAKI na sezon 2023/24 i 2024/25. Chcielibyśmy, żeby uczestnicy obozu w Kętrzynie  ubrani byli w jednakowe stroje piłkarskie NAKI. Bedziemy wygladali bardziej profesjonalnie również młodzi piłkarze dla których ten obóz będzie dużym przeżyciem będą czuli się zdecydowani lepiej. To naprawdę pomaga ! Cena kompletu (2 szt koszulek, 1 szt spodenek, 1 para getr) wynosi 200zł, jest to cena po zakupie od producenta. Sprzęt sportowy jest naprawdę bardzo fajny i wyjatkowy, projekt specjalnie dla NAKI – zobacz nowy sprzet meczowo-treningowy Naki kliknij tu. Komplety piłkarskie NAKI można będzie zakupić przy boisku Naki ul. Tuwima 22 w niżej podanych terminach:

– sobota             12.08 w godz. 10.00-11.00 

 

– poniedzialek    14.08 w godz. 15.30-16.30

 

– czwartek         17.08 w godz. 18.00-18.30

 

– piatek              18.08 w godz. 15.30-16.30           

 

Liczba strojów ograniczona.

 


PRZEDOBOZOWE ZEBRANIE RODZICÓW – 17.08.2023r (czwartek) godz. 18.30 Boisko NAKI ul.Tuwima 22. Zebranie będzie trwało ok 30 min. Zabieramy na obóz najmłodszych naszych piłkarzy, dla których w większości jest to pierwszy samodzielny wyjazd. Takie spotkanie bardzo ułatwi nam opiekę nad dziećmi, a Państwo na pewno będą bardziej spokojni i pewni , że dziecko  wypoczywa nalezycie i jest bezpieczne. Proszę potraktować obecność jako obowiązkową. ZAPRASZAMY orzede wszystkim mamy zawodników. 

Zbiórka na wyjazd na obóz do Kętrzyna  odbędzie się w dniu 21  sierpnia 2023r (poniedziałek)  o godzinie 9.00 na dużym parkingu UWM przy Centrum Konferencyjnym ul. Dybowskiego 11A  w Olsztynie. Powrót nastąpi 25.08.2023r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Przed wyjazdem  bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, przekazać pieniadze kieszonkowe. Za nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. oryginał karty obozowej (wypełniają wyłącznie rodzice) oddajemy w dniu wyjazdu trenerowi prowadzącemu daną grupę. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą ( treningi będą na boisku trawiastym i ze

           sztuczną nawierzchnią oraz na sali sportowej)

–          Piłkę !!!  

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          tradycyjnie książkę !!!

–          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup 

           pamiątek lub ewentualnie napoje – wysokości kieszonkowe nie sugerujemy. Zawodnicy szczególnie młodsi mogą

           przekazać kieszonkowe trenerowi w kopercie w banknotach 10/20zł, za nie oddane kieszonkowe i pieniądze                           organizator i trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

 

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do relacji na fb  nakiolsztyn). Wg najnowsztych wytycznych odwiedziny ze wględów epidemicznych są nie wskazane. Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

Należy pamiętać, że chłopcy oprócz kształtowania swoich umiejętności sportowych i wypoczywania, jadą przede wszsytkim po naukę, doświadczenie i umiejętność samodzielnego  zachowania się (bez mamy i taty) w różnych sytuacjach społecznych wsórd rówieśników. Opiekunowie/trenerzy z pewnością będą ich w tym procesie wspomagać ale również wymagający.

 Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądze (banknoty 10/20 zł w podpisanej kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. W bardzo bardzo bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 604532547.

 Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach: 

23 sierpień        godz. 9.00-9.30

25 sierpień      cały dzień

 

 W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.

————————————————————————————————————————————-

TRENINGOWE SPRAWY DODATKOWE:

ZAPISY ! Trwają zapisy na nowy rok szkolny 2023/24. Warunkiem zapisania się jest wpłata 170zł tytułem: imię naziwsko dziecka, gr A,B lub C……., wrzesień. Treningi zaczynamy od 5.09.2023r Zobacz Plan grup treningowych kliknij tu Liczba miejsc jest już mocno ograniczona


TRENINGI SIERPNIOWE: Istnieje możliwość rozpoczęcia treningów już w sieprnu wg specjalnego sierpniowego planu:

wt i czw 16.30 – roczniki 2015 i starsi

wt i czw 17.55 – roczniki 2016 i młodsi

Odpłatność za sierpień wynosi 170zł (cały miesiąc – 10 treningów) lub 100zł 1/2 miesiąca (do 6 treningów). Opłata u trenera prowadzącego lub na  konto tytułem: imię nazwisko dziecka + sierpień

 

GRUPY ZAAWANSOWANE

 Trenują od lipca ( 1 trening przed obozem wg wskazania trenera – informacja podana zostanie wkrótce) , natsepnie w sierpniu odbędzie się 8/9 spotkań (trening, mecz) – Odpłatność za sierpień dla grup zaawansowanych wynosi 170zł