Pod koniec sierpnia Naki ponownie weźmie udział w prestiżowym turnieju piłkarskim. Tym razem jedziemy do  Niemiec  piłkarskich Mistrzów Świata. Organizatorem imprezy jest zaprzyjaźniony z Naki niemiecki klub VFO Offenburger, który jest satelitarnym klubem I Bundesligi S.C. Freiburg.  W rozgrywkach uczestniczyć będą zespoły z Niemiec, Szwajcarii oraz z Polski (Naki). Największą atrakcją na turnieju będą drużyny z I niemieckiej Bundesligi: S.C. Freiburg, Eintrach Frankfurt, 1 FC Augsburg,  VFB Sttutgart,  TSG Hoffenhaim, FSV Mainz 05,VFL Bochum oraz I ligi szwajcarskiej FC Basel, które uczestniczyło już w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W corocznym turnieju Naki uczestniczy już po raz trzeci, zawsze na 20 uczestniczących zespołów znajdowaliśmy się w pierwszej dziesiątce. Wyjazd jest 4 dniowy i oprócz zmagań sportowych będzie, także czas na  wspólne spędzenie czasu z zawodnikami FVO Offenburga, którzy gościli w tym roku na zaproszenie Naki w  Międzynarodowym Turnieju Naki – Cup 2014. W wyjeździe wezmą udział chłopcy urodzeni w roku 2001 i 2002 przede wszystkim Ci, którzy gościli w swoich domach niemieckich piłkarzy w trakcie tegorocznego Naki – Cup. Dla naszych zawodników  mierzenie się z tak doborowymi ekipami będzie dużym doświadczeniem i bardzo  wartościową lekcją.

      W tym roku Naki uczestniczyło już w turnieju we Francji i Rosji, a w planach mamy jeszcze udział w wyjeździe do włoskiej  Perugi . Szkółka Piłkarska NAKI bardzo prężnie działa w zakresie sportowej wymiany z piłkarskimi klubami z Europy. W ostatnich czterech latach ponad 200 chłopców uczestniczyło w wyjazdach na turnieje piłkarskie do Włoch, Francji i Niemiec. Wszystkie wyjazdy zawsze organizowane są na zasadach wymiany partnerskiej.  

                Zobacz szczegółowy plan meczy turniejowych kliknij tu/pobierz

       Sprawy organizacyjne: Wyjazd na turniej odbędzie się o godz. 4.00 – CPN Orlen ul. Warszawska (wyjazd na Warszawę) w dniu 28.08.2014r, powrót w dniu 31.08.2014 w tym samym miejscu. Zabieramy ze sobą czarne i białe stroje Naki, dresy Naki, buty piłkarskie na sztuczną i naturalną trawę, ochraniacze. Na podróż zabieramy kanapki oraz pieniądze na obiad  w trakcie podróży (obiady w obie strony będą w Polsce). Zawodnicy powinni posiadać europejskie karty zdrowia NFZ – należy  je wyrobić w budynku NFZ przy ul. Żołnierskiej, wyrobienie jest bezpłatne.