Zbiórka na wyjazd na obóz w Ostrowie Pieckowskim  odbędzie się w dniu 25  sierpnia 2017r o godzinie 9.30 ( o tej godzinie rozpoczynamy sprawdzać listę obecności) przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie. Powrót nastąpi 29.08.2017r  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Obowiązkowe zebranie dla rodziców odbędzie się w dniu 22.08.2017r (wtorek) o godz.18.00  w auli 100E (wejście budynek G) Olsztyńskiej Szkole Wyższej przy ul. Bydgoskiej (Zatorze)Podczas zebrania bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, bezposrednio przed wyjazdem ze względów organizacyjnych może być to utrudnione oraz przekazać pieniadze kieszonkowe (złotówki ).Za  nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. kartę należy wysłać listem zwykłym na adres: Fundacja „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, Olsztyn 10-771, ul. Towarnickiego 14 lub przynieść za zebranie. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty przez rodziców będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie, szczególnie dotyczy wartościowych ubrań):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (najlepiej korki, jednak jeśli zawodnik nie będzie takich butów posiadał to też damy radę) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–          Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną !!!

–          książkę !!!

–          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup pamiatek

           lub ewentualnie napoje do treningów)


 Informujemy, że stan autokarów będzie sprawdzony przed wyjazdem  przez odpowiednie służby.

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie  zabieramy telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

 

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do codziennej relacji i galerii zdjęć obozowych na naki.pl). Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach. Ze względu na króki czas trwania obozu zachęcam do nie dawania telefonów.

 

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądze (banknoty 10 zł w kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy (10 zł na dzień uważamy za całkowicie wystarczającą kwotę), gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547. Dodzwonienie się jest jednak trudne… W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach i wyłącznie na prośbę zawodnika:

 

28 sierpień        godz.     9.00 – 9.30 

29 sierpień        cały dzień