Występy drużyn Naki w wojewódzkich rozgrywkach ligowych wypadły o czym już wcześniej pisaliśmy bardzo udanie. Uczestniczyliśmy w rozgrywkach pięciu  kategorii wiekowych  i  jako jedyny klub w  województwie wprowadziliśmy wszystkie nasze drużyny do rozgrywek finałowych. W finałach zdobyliśmy odpowiednio dwa brązowe medale, dwa srebrne medale oraz jeden złoty medal. Taki wynik z pewnością będzie trudno powtórzyć w następnym roku.  Niżej przedstawiamy  drużyny NAKI, które zdobyły medale w mijającym sezonie.

NAKI 2003 – brązowy medal. W rozgrywkach brało udział ok. 60 zespołów z całego województwa. W rozgrywkach finałowych przegraliśmy tylko jeden mecz z późniejszym zwycięzcą GKS Wikielcem prezentującym prosty, siłowy ale skuteczny styl gry. Dużym sukcesem było pokonanie faworyzowanej drużyny „Concordii” Elbląg i to aż 4-1. Drużynę prowadzili trenerzy: Bartosz Malec, Siembida Krzysztof.

NAKI 2002 – złoty medal. W rozgrywkach brało ok. 60 zespołów z całego województwa. Ekipa pewnie przebrnęła przez wszystkie mecze wygrywając w finale ze swoim odwiecznym „Roną” Ełk 2-0. Drużyna NAKI 2002 była jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w tych rozgrywkach i nie zawiodła. Drużynę prowadzili trenerzy Jakub Kacperski, Dariusz Sułkowski.

NAKI 2001– brązowy medal. W rozgrywkach brało udział ok. 100 zespołów z całego województwa. Sukces ten jest szczególnie duży ze względu na fakt, że nasi zawodnicy walczyli z przeciwnikami o 1 lub 2 lata starszymi. W rozgrywkach finałowych drużyna została wzmocniona 5 piłkarzami z rocznika 2000. Zwycięzcą tych rozgrywek została Huragan Morąg.Drużynę prowadził trener Andrzej Nakielski

NAKI 1999– srebrny medal. W rozgrywkach brało udział ok. 50 drużyn z całego województwa. W meczu finałowym ulegliśmy drużynie OKS 1945 (0-1 oraz 1-3). W dwóch meczach otrzymaliśmy  dyskusyjne czerwone kartki..  Przy większym szczęściu mogliśmy powalczyć o złoty medal. Drużynę prowadzili trenerzy: Dariusz Sułkowski i Mariusz Goławski. W rozgrywkach tych występował również zespół NAKI II 2000, który w swojej grupie zajął 6 miejsce, jednak ten zespół rywalizował z przeciwnikami o rok starszymi. Drużynę NAKI II 2000 prowadził trener Czarek Biskupiak.

 NAKI 1998– srebrny medal. W rozgrywkach brało udział 30 zespołów. Nasz zespół nie był faworytem tych rozgrywek, mimo to dzielnie dotarł do finału ulegając w nim Olimpii Elbląg, która okazała się lepszą drużyną. (0-2 oraz 1-4) Drużynę prowadzili trenerzy: Dariusz Sułkowski i Mariusz Goławski