W miniony weekend piłkarze NAKI rozegrali dwa wartościowe sparingi z klasowymi zespołami z renomowanych polskich klubów. Dwie potyczki były okazały się bardzo udane. 

1/ Zespół Naki 2000 w Olsztynie podejmował jedną z najlepszych drużyn w Polsce z tej kategorii wiekowej Lechię Gdańsk. Mimo, ze ogólnie goście przez wiekszą część meczu mieli nieznaczna przewagę to spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Nasi chłopcy na tle tak wymagającego rywala zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze.

2/ W niedzielę 17.01.2016r Ekipa NAKI rocznik 2002 wybrała się w daleką podróż do Bydgoszczy by zmierzyś się z bardzo dobrym zepsołem Zawiszy Bydgoszcz. Mecz zakończyl się zwycięstwem, czyli  Zawisza Bydgoszcz – Naki Olsztyn 5-6 ( 1′ Zawisza, 5′ Zielski, 15’Zawisza, 20 Zawisza, 37′ Zielski, 45′ Zielski, 50 ’ Nakielski, 56′ Wiśniewski, 58 Wiśniewski, 78 Zawisza, 80 Zawisza). Sparing okazał się niezwykle wartościową leckcją. Bydgoszczanie zaprezentowali rwysokie umiejetnosci piłkarskie, którym potrafiliśmy sprostać. Na meczu w celu obserwacji zawodnikó obecny był trener Reprezentacji Polski U-14 (rocznik 2002)  Robert Wójcik – w sierpniu odbędą się konsultacje Kadry Polski zobaczymy czy któryś z zawodników wpadł w oko szkoleniowcowi.Skład Naki: Gotowski, Kapuściński, Rytelewski, Wojciechowski, Supranowicz, Nakielski, Mysiorski, Zdrada, Tomalik, Zielski, Nowicki oraz Buta, Kanclerz, Dziarmaga, Wiśniewski, Dąbrowski, Dziarmaga, Stanczewski. Trenerzy: Kuba kacperski, Nakielski Andrzej.W meczu rezerw Zawisza pokonał Naki 6-3.