List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drodzy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnus (w zamian już zapraszamy do codziennej relacji i gaerii zdjęć obozowych na naki.pl). Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pzostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostrzych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostrzych sprawach.

 

 Zebranie Przedobozowe – Obecność rodziców obowiązkowa (zawodnicy nie przychodzą). Olsztyńska Szkoła Wyższa ul. Bydgoska 17.08.2015r (poniedziałek) g.18.30 aula 100E. W trakcie zebrania możemy przekazać kieszonkowe (wg uznania kwota 10zł na dzień wydaje się całkowicie wystarczająca), porozmawiać z opiekunem (przed wyjazdem nie bedzie takiej możliwości albo będzie mocno ograniczona) oraz otrzymać wiele informacji, które pomoga trenerom lepiej opiekować się chłopcami. Gorąco zachęcam rodziców do przybycia.

Zbiórka na wyjazd na obóz w Jantarze  odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2015r. (środa) o godzinie 9.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.. Powrót nastąpi 30.08.2015r  ok. godz.11.30  (info tel.604 532 547) w tym samym miejscu

               

                Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–         Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną

–           książkę

 

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych

 

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądz (banknoty 10 zł w kopercie). W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

Wprawach związanych z wystawianiem faktur za obóz proszę się kontaktować mailowo [email protected]