Uwaga ! Znamy już terminy letnich obozów: I turnus 1-10.08.2022r Augustów, II turnus 22-26.08.2022r Karolewo k/Kętrzyna

Zbiórka na wyjazd na zimowy obóz NAKI MAX 12 w Kętrzynie  odbędzie się w dniu 31  stycznia 2021r (poniedziałek) o godzinie 9.00 rano przy Super Markecie Carrefoul  ul. Krasickiego 1B w Olsztynie (parking w głębi z lewej strony marketu stojąc frontem do drzwi głównych). Powrót nastąpi 4.02.2022r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Jedziemy dwoma autokarami. Przypominamy o obowiązku oddania karty zgrupowania (nie wymagany jest wpis lekarza, jednak jest nowy obowiazujący nas wzór karty zamieszczony na stronie naki.pl od dnia 14.01.2022r) pobierz kliknij tu.  Karty oddajemy wyznaczonemu opiekunowi/trenerowi na zbiórce wyjazdowej.Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy

  Przed wyjazdem po odczytaniu obecności będzie możliwość przekazania trenerom kieszonkowego ( dotyczy NAKI 09,10,11,12 i 13  za nie przekazane kieszonkowe organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności). Chłopcy będą mieli pełne wyżywenie, kieszonkowe może się przydać na napoje i ewentualnie słodycze, których zakup w miarę możliwości  będziemy ograniczać. 

      

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, bielizna narciarska !!!, tzw. kominiarkę, skarpety narciarskie). Treningi również będą sie odbywac na boisku.

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki lub tzw. turfy z małymi gumowymi koreczkami) i buty sportowe z płaską podeszwą. Ważne, żeby były dostepne buty treningowe na zmianę (dwie pary: pierwsza para na podwórko, druga para na salę), gdyż w przypadku zmoczenia butów na podówrku zawodnik mógł trenować na sali w suchym sportowym obuwiu

–         Piłkę !!!

–          Klapki pod prysznic, kąpielówki na basen

–          Kurtkę przeciwdeszczową oraz kurtkę zimową

–          książkę !!!

–         maseczki (potrzebne do wyjścia do sklepu itp.), płyn do dezynfekcji (będzie dostępny w ośrodku, jednak wskazane ,żeby zawodnik miał też swój własny)

 

Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia.

W razie ważnej potrzeby/sytuacji trener Andrzej Nakielski (tel. 604 532 547) lub trenerzy prowadzący będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (: i drobnych urazów. Kontakt telefoniczny z trenerem Andrzejem Nakielskim i trenerami w czasie wyjazdu ze względu na dużą ilość obowiązków związanych z opieką nad zawodnikami będzie utrudniony. Jednak prosmy o zaufanie (: Więcej informacji odnosnie wyjazdu zawartych jest w karcie obozowej