10/31/13 7:56 PM, autor: Trener K.Kacperski

AWANS NAKI III DO PÓŁFINAŁÓW LIGI WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW !!

AWANS NAKI III DO PÓŁFINAŁÓW LIGI WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW !!

Duży sukces zespołu Naki III i awans do najlepszej 30 województwa w roczniku 2001.

Przypominamy, liga Młodzików jest dla zawodników w roczniku 2001 i młodsi. W zespole Naki III grają zawodnicy w roczniku 2002 (część także w zespole Naki I i Naki II), a także z rocznika 2003 i 2004! Mimo to zespół radził sobie bardzo dobrze i zajął 2 miejsce w grupie 8, ustępując jedynie zespołowi Don Bosco Ostróda.

Emocje były do końca. Wydawało się, że awans nie będzie możliwy, z powodu braku wygranej w ostatniej kolejce z Jastrzębiem Ględy (remis 0:0). Lecz Wojewódzki Związek Piłki Nożnej ukarał zespół z Ględ czterema walkowerami za grę nieuprawnionych zawodników. Z tego powodu Jastrząb spadł na 4 miejsce, a Naki III Olsztyn awansowało na drugie!! GRATULACJE.

TABELA W-MZPN - kliknij ->>>>TUTAJ

TABELA i WYNIKI - >>> kliknij TUTAJ

Awansowaliśmy do pierwszej 30 zespołów w lidze wojewódzkiej i zagramy w półfinałach - 4 kolejki na wiosnę w grupie 8 drużynowej - do finałów awansują 3 pierwsze. Doskonała okazja, aby doskonalić swoje umiejętności na wyższym poziomie, poprzez grę z najlepszymi i starszymi zespołami.

Natomiast Naki II zajął 6 miejsce w grupie 9 (wygrana Naki I) i oczywiście będzie grać dalej na wiosnę w kolejnym etapie rozgrywek.