9.09.2017 NAKI – STOMIL

Derby Olsztyna, a jednocześnie Warmii i Mazur w CLJ U-17. Pierwsza połowa znaczna przewaga Naki, 2-3 sytuacje, lecz ponownie bez bramek. Druga połowa duża bardziej równiejsza, kolejne dwie sytuacje po stałych fragmentach gry, ale także Stomil miał swoje okazje. Remis ze wskazaniem dla Naki. Wyróżnienia za grę dla Kuby Chojnowskiego i Kuby Bałdygi.

NAKI OLSZTYN – STOMIL OLSZTYN 0:0

16.09.2017 MOSP – NAKI

Trudny wyjazd na Podlasie. Oczekiwania przed meczem były znacznie większe. Mecz momentami wyrównany, lecz stracone bramki w sposób niedopuszczalny. Duża krytyka za grę defensywną całego zespołu.

MOSP BIAŁYSTOK – NAKI OLSZTYN 4:0 (3:0)

17.09.2017 1 LIGA WOJEWÓDZKA STOMIL – NAKI

Derby Olsztyna, lecz tym razem w lidze wojewódzkiej. Niesamowity mecz, ofensywna gra z obu stron. Wyróznienie za grę dla Kuby Studniaka. Mecz odbył się w Klewkach.

STOMIL II OLSZTYN – NAKI II OLSZTYN 3:4 (1:2)
Bramki: Chylak x2, Studniak, T. Nowicki