1/6/22 12:32 PM

Jedziemy na obóz w Augustowie

Jedziemy na obóz w Augustowie

Sprawy Organizacyjne

Zbiórka na wyjazd na obóz do Augustowa  odbędzie się w dniu 1  sierpnia 2022r (poniedziałek)  o godzinie 9.00 na dużym parkingu UWM przy Centrum Konferencyjnym ul. Dybowskiego 11A  w Olsztynie. Powrót nastąpi 10.08.2022r  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Przed wyjazdem  bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, przekazać pieniadze kieszonkowe. Za  nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. oryginał karty obozowej (wypełniają wyłącznie rodzice) oddajemy w dniu wyjazdu trenerowi prowadzącemu daną grupę. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

-          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

-          Strój treningowy na zmianę

-          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą ( treningi będą na boisku trawiastym i ze

           sztuczną nawierzchnią oraz na sali sportowej)

-          Piłkę !!!  (również juniorzy)

-          Czapkę z daszkiem

-          Kąpielówki

-          Klapki pod prysznic

-          Kurtkę przeciwdeszczową

-          krem z filtrem uv

-         tradycyjnie książkę !!!

-          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup 

           pamiątek lub ewentualnie napoje - wysokości kieszonkowe nie sugerujemy. Zawodnicy szczególnie młodsi mogą

           przekazać kieszonkowe trenerowi w kopercie w banknotach 10/20zł, za nie oddane kieszonkowe i pieniądze                           organizator i trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

Inne sprawy (zawarte są w karcie kolonijnej) 

1. Rodzice oświadczają, że dziecko/uczestnik obozu jest zdrowe i nie posiada infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, wymioty, biegunkę, tzw wirusówkę itp

 

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do relacji na fb  nakiolsztyn). Wg najnowsztych wytycznych odwiedziny ze wględów epidemicznych są nie wskazane. Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

 Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądze (banknoty 10/20 zł w podpisanej kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. W bardzo bardzo bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach: 

4 sierpień        godz. 9.00-9.30

8 sierpień        godz. 9.00-9.30

10 sierpień      cały dzień

 W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.