1/22/15 9:30 PM, autor: Trener J.Kacperski

KOLEJNE PODIUM NAKI 2002 - GEDANIA CUP

KOLEJNE PODIUM NAKI 2002 - GEDANIA CUP

O KROK OD WYGRANEJ. MINIMALNA PORAŻKA W FINALE Z ARKĄ GDYNIA 1:2

Turniej na obiekcie Gedanii Gdańsk charakteryzuje się sztuczną trawą pod dachem, co zimą jest to bardzo atrakcyjne. Niewielkie boiska zmuszają do bardzo szybkiej i agresywnej gry, takie zawody mogą być bardzo interesujące. I tak było tym razem, szczególnie w naszym wykonaniu.

Wystawiliśmy tym razem 2 zespoły. Naki II zajęło ostatecznie 11 miejsce,  wynik z pewnością nie oddaje tego co zespół pokazał w kilku naprawdę dobrych meczach (m.in. wygrana z Bałtykiem Gdynia i remis z Gedanią I) . Choć z pewnością kilka spotkań wypadło poniżej oczekiwań, należy szybko wyciągnąć wnioski i odrobić lekcje.

Natomiast zespół Naki I zagrał bardzo solidne zawody, mimo że nie wszyscy tego dnia mogli uczestniczyć w tych rozgrywkach. W większości meczy nie mieliśmy równych sobie, aż do finału. Tym razem to zespół Naki był lepszy z przebiegu gry z Arką Gdynia, lecz w piłce nożnej liczą się strzelone bramki, nasza skuteczność zawiodła w końcówce spotkania i minimalna porażka 1:2. Ale to był mecz... od stanu 0:2 powinniśmy wyrównać, a następnie wygrać, tym razem się nie udało.. Gratulacjie dla zespołu Naki, gratulacje dla Arki.

Udany debiut zaliczył Dawid Chmurzyński z Morąga, bardzo pewny punkt drużyny. Został wybrany przez trenerów najlepszym zawodnikiem zespołu i otrzymał w nagrodę puchar za II mijesce na własność. Liczymy, że na stałe Dawid zagości w zespole.

GALERIA - KLIKNIJ TUTAJ!!

Wyniki Naki I:
Naki - Santos Gdańsk 1:0
Naki - AS Pomorze 0:0
Naki - Rozstaje Gdańsk 5:0
Naki - Sokól Ostróda 5:1
Naki - Sztorm Mosty 1:1
Naki - Gedania II 9:0

1/4 Naki - Bałtyk Gdynia 4:0
1/2 Naki - Don Bosco Ostróda 4:1
Finał Naki - Arka Gdynia 1:2

Kadra Naki I:
Chmurzyński - Dymerski(3 gole), Chojnowski(6 goli), Rytelewski(6 goli), Chylak(3 gole), Sowul(2 gole), Zdrada(8 goli), Wojciechowski(2 gole).

Kadra Naki II:
Olszewski B. - Tomalik, Olszewski K., Supranowicz, Korostyński, Kozacki, Stanczewski, Mazurek.

1. Arka Gdynia
2. Naki I Olsztyn
3. Don Bosco Ostróda
4. Sztorm Mosty