Reprezentacja Polski U-14 (do lat 14) pokonała swoich rówieśników z Słowacji 5-0 (1-0). Całą drugą połowę na pozycji prawego obrońcy rozegrał wychowanek NAKI Jakub Kapuściński. Polska w II połowie strzeliła rywalowi aż 4 gole. Kuba zaprezentował sie  z bardzo dobrej strony, grał pewnie, odważnie i bardzo ofensywnie jak przystało na dobrego bocznego obrońcę. Głowną zaletą naszego zawodnika jest skromność, solidność i pracowitość, takie cechy są preferowane w naszym klubie. Kuba już od 6 lat dojeżdża na treningi Naki z odległej o 40 km Ostródy. W ostatnim czasie miał propozycję przejścia do Legii Warszawa i Lechii Gdańsk jednak nie korzystał, wspólnie z rodzicami podjął decyzję , ze pozostanie jeszcze w NAKI. W tym roku do Reprezentacji Polski U-14 powoływani byli też inni piłkarze Naki z rocznika 2002: Kacper Zielski i Jakub Chojnowski. Zobacz skrót meczu Reprezentacji Polski U-14 z Słowacją kliknij tu.