5/14/19 3:55 PM

LIGA MISTRZÓW NAKI ! Turniej piłki nożnej dla każdego małego piłkarza !

LIGA MISTRZÓW NAKI ! Turniej piłki nożnej dla każdego małego piłkarza !

Zapisy rozpoczęte ! Przyjmujemy całe drużyny, a także kompletujemy, niekompletnych (:

Mamy przyjemność ogłosić , że „LIGA MISTRZÓW NAKI 2019”  pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna, patronatem medialnym Radia "ESKA" przy współpracy  UWM i Radą Osiedla Brzeziny z głównym sponsorem "MAZURSKIE SŁOIKI" odbedzie się już na poczatku czerwca. LIGA MISTRZÓW NAKI jest to największy coroczny turniej piłki nożnej dzikich drużyn dla najmłodszych piłkarzy już od 4 roku życia, organizowany przez Szkółkę Piłkarską NAKI, w tym roku   odbędzie się w dniu 8 czerwca (sobota – boiska UWM przy stadionie w Kortowie ul. Oczapowskiego - Olsztyn). Impreza tradycyjnie poprzedzona  zostanie uroczystą „Ceremonią Losowania” w dniu 3 czerwca  (poniedziałek) o godz. 18.30 – Sala Kongresowa w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Kortowo  ul. Dybowskiego 11  – OBECNOŚĆ NA CEREMONII LOSOWANIA – OBOWIĄZKOWA !!!  ZOBACZ KOSZULKI jakie są do WYLOSOWANIA !!!! kliknij tu  Zobacz film z turnieju LIGA MISTZRÓW z lat poprzednich kliknij tu

Nasz turniej jest jedyny i wyjątkowy. Chłopcy sami się dobierają w drużyny,  tworzą całe kompletne ekipy lub cześć drużyny, brakujących zawodników zorganizują trenerzy NAKI. Jest okazja żeby zostać autentycznym menadżerem, a nie wirtualnym w grze komputerowej. Chłopcy nie mający swoich drużyn również bez problemu zostaną dopisani do odpowiednich ekip, czyli każdy będzie miał swój zespół ! Kapitan drużyny , która bedzie miała w swoim składzie najwięcej zawodników spoza szkółki otrzyma specjalna nagrodę za efektywne działania na rynku transferowym ! Nazwy drużyn – czyli odpowiedniki nazw klubów uczestniczących w prawdziwej LIDZE MISTRZÓW zostaną rozlosowane  podczas „Ceremonii Losowania”. W trakcie trwania tej uroczystości wszyscy poznają swoich przeciwników oraz godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostana w dniu 8.06.2019r - sobota). Po rozlosowaniu nazw zespołów, każdy uczestnik naszych rozgrywek otrzyma na własność koszulkę z nazwą danego klubu oraz własnym nr na koszulce. Po „Ceremonii Losowania” każdej ekipie wykonane zostanie zdjęcie, które zamieszczone zostanie w specjalnym skarbie kibica Radia "ESKA"

Regulamin Turnieju

  1. Turniej jest bezpłatny, przeznaczony dla zawodników grup rekreacyjnych NAKI oraz ich kolegów i wszystkich chłopców z Olsztyna i okolic lubiących grać w piłkę, w tym również dla dzieci z przedszkoli. W turnieju nie uczestniczą piłkarze z grup zaawansowanych NAKI. W turnieju nie mogą uczestniczyć zorganizowane drużyny klubowe. Ekipa, która w swoim składzie będzie miała najwięcej tzw. „obcokrajowców”, czyli zawodników spoza Szkółki NAKI zostanie nagrodzona specjalna nagrodą !
  2. Kategorie wiekowe:

 - najstarsi: rocznik ,2006,2007 (liczba miejsc mocno ograniczona)

- starsi: 2008,2009

 - młodsi: rocznik 2010,11

- najmłodsi (przedszkolaki) 2012 i młodsi

     3. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników  (bramkarz +7 zawodników + 2 rezerwowych)

     4.   Drużyny i pojedyńczy zawodnicy zgłaszają się do turnieju drogą internetową mail:naki@naki.pl    (formularz zgłoszenia do pobrania na www.naki.pl)  lub sms-em u  trenera Andrzeja tel. 604 532 547 lub u trenerów prowadzących zajęcia w Szkółce Piłkarskiej NAKI. Zapisy przyjmowane są najpóźniej do dnia 27 maja 2019r  Więcej szczegółów można też dowiedzieć się na treningach oraz telefonicznie.

      5. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie zgłoszenia (patrz pkt 4) oraz obowiązkowa obecność podczas „Ceremonii Losowania” , a także oddanie zgody rodziców na uczestnictwo w zawodach najpóźniej w dniu rozgrywek (nie dotyczy zawodników NAKI).

      6. Podczas „Ceremonii Losowania” rozlosowane zostaną nazwy reprezentacji krajów oraz podane zostaną godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostaną w dniu 8.06.2019r). Każdy uczestnik turnieju otrzyma na własność koszulkę wylosowanej drużyny z Ligi Mistrzów.

    7. Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny oraz oświadczają, że zapoznali się z regulaminem turnieju.

     8. UKS „NAKI” jest głównym organizatorem imprezy i decydentem w sprawach spornych oraz dotyczących naboru uczestników  turnieju. Zastrzega również prawo do zmiany podanych kategorii wiekowych.

9. W Turnieju nie mogą grać zawodnicy grup zaawansowanych NAKI 

 Załączniki do pobrania

1/ Zgłoszenie do Ligi Mistrzów 2019 KLIKNIJ TU

2/ Zgoda Rodzica na uczestnictwo w Lidze Mistrzów 2019 KLIKNIJ TU

3/ Informacja oglna o Lidze Mistrzów 2019 KLIKNIJ TU