8/3/15 9:10 AM, autor: Trener J.Kacperski

LIGA MISTRZÓW - ROCZNIK 2002. 2 WYGRANE ZAWISZY BYDGOSZCZ.

LIGA MISTRZÓW - ROCZNIK 2002. 2 WYGRANE ZAWISZY BYDGOSZCZ.

BARDZO DOBRY MECZ Z ARKĄ GDYNIA -> 3:3. GORZEJ Z ZAWISZĄ.

7.03.2015. Rozegraliśmy drugą kolejkę Ligi Mistrzów, choć tym razem bez Gdańskiej Lechii. Były to pierwsze mecze 11x11 w tak silnym towarzystwie. Wypadliśmy naprawdę nieźle.

Mecz z Arką Gdynia to bardzo dobry początek meczu. Szybko strzelona bramka z dystansu. Zespół Naki miał jeszcze 2-3 dobre sytuacje, lecz niewykorzystane. Natomiast Arka Gdynia w meczu stworzyła sobie 4 dobre sytuacje, a wykorzystała 3. Przebieg meczu ze wskazaniem na nasz zespół, wynik 3:3 (Chojnowski x2, Rytelewski).
Natomiast mecz z Zawiszą Bydgoszcz to dwie różne części gry. Pierwsza połowa duża przewaga i kilka sytuacji bramkowych dla Naki. Wynik do przerwy 1:0. W przerwie nastąpiło 6-7 zmian w składzie Naki i przewaga znacznie wzrosła na korzyść Zawiszy. Do tego dołożyli skuteczność i mecz zakończył się wynikiem 1:3 (Zdrada).
W meczu Arka - Zawisza, wynik 1:4.

 Podsumowując, były to naprawdę wartościowe mecze. Zespoły z Gdyni i Bydgoszczy to uznane marki z szeroką wyrównaną kadrą. Do tego zabrali do Olsztyna kilku nowych testowanych, wyróżniających się zawodników ze swoich regionów Polski. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Kuba Chojnowski. Dwie piękne bramki z Arką Gdynia (z 18m i z głowy), a także walka od początku do końca każdego meczu. Wartym odnotowania jest udany debiut w bramce naszego zespołu Kacpra Buty.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ.

KADRA:
Kacper Buta(Morąg), Mazurek - Augustyniak, Wojciechowski, Dymerski, Kapuściński, Chojnowski, Zdrada, Nakielski, Korostyński, Tomalik, Zielski + Olszewski Kuba, Żyźniewski, Lewalski, Chylak, Sowul, Supranowicz, Rytelewski. Trener Kuba Kacperski.