1/26/17 7:13 PM

NAKI MAX 12 Ełk 2017

NAKI MAX 12   Ełk 2017

Sprawy organizacyjne - godzina odjazdu nitp

Sprawy organizacyjne.

      Zbiórka na wyjazd na zimowy obóz NAKI MAX 12 w Ełku  odbędzie się w dniu 30  stycznia 2017r (poniedziałek) o godzinie 8.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.Powrót nastąpi 3.02.2017r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu.Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej (nie wymagany jest wpis lekarza) pobierz kliknij tu.  Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. Przypominamy również , że w dniu 10.01.2017r minął termin wpłaty II raty obozowej.

  Przed wyjazdem po odczytaniu obecności będzie możliwość przekazania trenerom kieszonkowego ( za nie przekazane kieszonkowe organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności) oraz ewentualnych informacji o stanie zdrowia dziecka.Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obnozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia

               

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

-          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, bielizna narciarska !!!, tzw. kominiarkę, skarpety narciarskie)

-          Strój treningowy na zmianę

-          Buty piłkarskie (korki lub tzw. turfy z małymi gumowymi koreczkami) i buty sportowe z płaską podeszwą.

-         Piłkę !!!

-          Kąpielówki

-          Klapki pod prysznic

-          Kurtkę przeciwdeszczową oraz kurtkę zimową

-          Legitymację szkolną,

-          książkę !!!

 

Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obnozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.