7/1/21 6:11 PM

NAKI MAX 12 zimowa eskapada piłkarska tuż, tuż...

NAKI MAX 12  zimowa eskapada piłkarska tuż, tuż...

Sprawy Organizacyjne, wyjazd itp

UWAGA ! Znamy już terminy letnich obozów piłkarskich NAKI z elementami żeglarstwa dla chętnych  Ryn 2-13.08.2021r i Ryn  23-27.08.2021r. Latem 2021 odbędą się również letnie wakacyjne

Ważna informacja ! Z przyczyn niezależnych od klubu musieliśmy zmienić miejsce pobytu, pozostałe sprawy bez zmian. W treminie 11-15.01.2021r przebywać będziemy w Augustowie w dwóch pensjonatach o podwyższonym standardzie położonych nad samym jeziorem: Pensjinat Żagielek zobacz pensonat kliknij tu  i Pensjonat Logos zobacz pensjonat kliknij tu. W jednym przebywać będą starsi nasi zawodnicy, w drugim młodsi. Pensjonaty położone są w bezpośrednim sąsiedztwie i będą wyłącznie do naszego użytku. W związku z powyższym uległy podwyższeniu koszty wyjazdu, jednak zaistniałą różnicę oczywiście pokryje z własnych środków organizator wyjazdu, czyli UKS NAKI Olsztyn. Podczas wyjazdu wszystkie grupy rozegrają mecze i turnieje w których wezmą udział takie ekipy jak: Wigry Suwałki, AP Taktyka Białystok, AP Sparta Augustów, Rona Ełk, Escola W-wa i Ursus W-wa. Mecze i turnieje będą rozgrywane na obiektach Osodka Sportu w Augustowie. (boiska otwarte i miejska sala gimnsatyczna) Na wyjazd jadą wyłącznie zawodnicy zarejestrowani w UKS NAKI. UKS NAKI od 21 lat należy do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wyjazd organizowany jest zgodnie z wytycznymi MInisterstwa Zdrowia, MInisterstwa Sportu i GIS.

Zbiórka na wyjazd na zimowy obóz NAKI MAX 12 w Augustowie  odbędzie się w dniu 11  stycznia 2021r (poniedziałek) o godzinie 8.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.Powrót nastąpi 15.01.2021r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Jedziemy autokarami. Przypominamy o obowiązku oddania karty zgrupowania (nie wymagany jest wpis lekarza) pobierz kliknij tu.  Karty oddajemy najpóźniej na zbiórce wyjazdowej.Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. Przypominamy również , że w dniu 8.01.2021r mija  termin wpłaty II raty.

  Przed wyjazdem po odczytaniu obecności będzie możliwość przekazania trenerom kieszonkowego ( dotyczy NAKI 10 i NAKI 2011 za nie przekazane kieszonkowe organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności)  

               

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

-          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, bielizna narciarska !!!, tzw. kominiarkę, skarpety narciarskie). Treningi również będą sie odbywac na boisku.

-          Strój treningowy na zmianę

-          Buty piłkarskie (korki lub tzw. turfy z małymi gumowymi koreczkami) i buty sportowe z płaską podeszwą.

-         Piłkę !!!

-          Klapki pod prysznic, kąpielówki na basen

-          Kurtkę przeciwdeszczową oraz kurtkę zimową

-          książkę !!!

- maseczki (potrzebne do wyjścia do sklepu itp.)

 

Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia.

W razie ważnej potrzeby/sytuacji trener Andrzej Nakielski (tel. 604 532 547) lub trenerzy prowadzący będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (: i drobnych urazów. Kontakt telefoniczny z trenerem Andrzejem Nakielskim i trenerami w czasie wyjazdu ze względu na dużą ilość obowiązków związanych z opieką nad zawodnikami będzie utrudniony. Jednak prosmy o zaufanie (: