11/29/15 9:06 PM

NIESAMOWITE !!! Sensacja w Warszawie !

 NIESAMOWITE !!! Sensacja w Warszawie !

NAKI wygrywa prestiżowy URSYNÓW -CUP ! Pokonaliśmy najlepszych w Polsce i nie tylko !!!

W doborowym towarzystwie znaleźli się piłkarze NAKI rocznik 2002 podczas XV turnieju Piłki Nożnej URSYNÓW –CUP 2015 rozegranym w dniach 28-29.11.2015 na nowoczesnym zadaszonym pełnowymiarowym boisku ze sztuczna trawą w warszawskim Ursynowie. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z rocznika 2002, którzy rozgrywali swoje mecze w 11 osobowych składach. Organizatorzy tego prestiżowego  turnieju zapraszając drużyny do uczestnictwa w imprezie kierowali się przede wszystkim prezentowanym poziomem  umiejętności piłkarskich   poszczególnych ekip z całej Polski.  Takim sposobem zespół NAKI został zaproszony do grona10  wyselekcjonowanych drużyn z całej Polski,  obok Lecha Poznań, Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Zawiszy Bydgoszcz, Arki Gdynia, Polonii Warszawa, SEMPA Warszawa, KS Stadion Śląski. W imprezie brały udział, także dwie  drużyny zagraniczne: MSK Zilina (Słowacja-uczestnik Ligi Mistrzów) i FC Minsk (Białoruś).

   Podopieczni trenerów Kuby Kacperskiego i Andrzeja Nakielskiego pojechali do Warszawy po dobrą lekcję futbolu, rzeczywistość okazała się jednak całkiem odmienna. Młodzi piłkarze NAKI zostali rewelacją rozgrywek i nie doznając ani jednej porażki ograli bezlitośnie wszystkich  rywali w tym naszpikowanego reprezentantami Polski U-14 Lecha Poznań, czy znaną z rewelacyjnej pracy z młodzieżą MSK Ziliną (Słowacja-uczestnik Ligi Mistrzów).

 Uczestnicy rozgrywek podzieloni zostali na dwie 6 drużynowe grupy, w których rozgrywane były mecze w systemie „każdy z każdym”. Dwie najlepsze ekipy uzyskiwały awans do ½ finału. Naki w swojej grupie zajęło I miejsce i w ½ finału zmierzyło się z Lechem Poznań wygrywając 2-0 po golach Radka Krzewskiego i Szymona Nakielskiego. W wielkim finale olsztynianie zmierzyli się z drużyną KS Stadion Śląski, który w drugim półfinale pokonał Wisłę Kraków 1-0. Mecz finałowy transmitowany  był przez sportową stację telewizyjną CANAL+ SPORT, a mecz na żywo komentował  dziennikarz tejże telewizji i były piłkarz Legii Warszawa Marcin Rosłoń. Od początku spotkania finałowego na boisku rządzili piłkarze NAKI aplikując swoim rywalom  aż 4 gole (Zielski Kacper, Nakielski Szymon, Chojnowski Jakub 2)wygrywając ostatecznie 4-1 !!! Królem Strzelców Turnieju z 6 golami na koncie został zawodnik NAKI Kacper Zielski. Najlepszym zawodnikiem Naki w turnieju został wybrany Kuba Chojnowski. Puchar za mistrzostwo otrzymał od zespołu na własność Radek Krzewski za bardzo dobrą grę w całym turnieju.

Nie jest to pierwszy sukces drużyny NAKI 2002 w tym roku. W czerwcu zespół w jednym z największych piłkarskich turniejów w Europie (128 drużyn)  dotarł do finału rozgrywek, w sierpniu w Turnieju Niemieckiej Bundesligi w Offenburgu wygrywając miedzy innymi z rówieśnikami TSV Hoffenheim, czy Eintrachtu Frankfurt zajął wysokie 5 miejsce (20 drużyn). W tym roku Drużyna Naki wygrała także turniej Naki Cup i Mistrzostwo Województwa.

 

W czym tkwi tajemnica sukcesów piłkarzy NAKI ? To już oddzielny temat... Jednak jest coś co przyciąga młodych piłkarzy do NAKI, kilku piłkarzy z tej drużyny otrzymywało już konkretne propozycji gry w klubach z polskiej ekstraklasy (Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Lech Poznań),  a jednak  wspólnie z rodzicami podejmowali decyzję o pozostaniu w olsztyńskiej „Fabryce Talentów - NAKI” (:

Wyniki meczy NAKI na URSYNÓW –CUP 2015

Mecze grupowe: N- SEMP II Warszawa 7-0 (Zielski x3, Rytelewski, Nakielski, Krzewski, Mysiorski) , N- Stadion Śląski 2-1 (Zielski x2), N-Polonia Warszawa 4-0 (Mysiorski, Krzewski, Chojnowski, Dymerski), N- MSK Zilina 1-1 (Kapuściński), N- Arka Gdynia 1-0 (Chojnowski). Ostateczna kolejnośc w grupie: 1. NAKI, 2. KS Stadion Ślaski Chorzów, 3.MSK Zilina,4. Polonia Wraszawa,5. Arka Gdynia,6. SEMP II Warszawa

Mecze ½ finału: NAKI – LECH Poznań 2-0 (Krzewski, Nakielski)

Mecz finałowy: NAKI- KS Stadion Śląski 4-1 (Zielski, Nakielski, Chojnowski x2)

Skład NAKI: Buta Kacper, Kanclerz Jakub, Wojciechowski Jan, Dymerski Filip-kapitan, Rytelewski Łukasz, Kapuściński Jakub, Zdrada Grzegorz, Mysiorski Jakub, Chojnowski Jakub, Krzewski Radek, Nakielski Szymon, Nowicki Kacper, Zielski Kacper, Supranowicz Marcel, Tomalik Jakub, Stanczewski Ziemowit. Trener Jakub Kacperski.

RELACJA TVP WARSZAWA! (od 8 minuty) - kliknij tutaj

Fotogaleria kliknij tu

Szczegółowe wyniki i tabele kliknij tu

Relacja z turnieju media W-wa kliknij tu

Podsumowanie turnieju przez organizatora SEMP Warszawa kliknij tu

Relacja live i komentarze ze strony organizatora kliknij tu