3/8/22 11:33 AM

Obóz w Karolewie

Obóz w Karolewie

Sprawy organizacyjne. Wyjazd itp

 UWAGA ! Chcielibyśmy, żeby uczestnicy obozu w Karolewie ubrani byli w jednakowe stroje piłkarskie NAKI. Bedziemy wygladali bardziej profesjonalnie również młodzi piłkarze dla których ten obóz będzie dużym przeżyciem będą czuli się zdecydowani lepiej. Komplety piłkarskie NAKI można będzie zakupić podczas zebrania przedobozowego (więcej info niżej). Cena kompletu wynosi 150 zł (2 szt koszulek, 1 szt spodenek, 1 para getr piłkarskich)

PRZEDOBOZOWE ZEBRANIE RODZICÓW - 21.08.2022r (niedziela) godz. 19.00 Boisko NAKI ul.Tuwima 22. Zebranie będzie trwało ok 30 min. Zabieramy na obóz najmłodszych naszych piłkarzy, dla których w większości jest to pierwszy samodzielny wyjazd. Takie spotkanie bardzo ułatwi nam opiekę nad dziećmi, a Państwo na pewno będą bardziej spokojni i pewni , że dziecko  wypoczywa nalezycie i jest bezpieczne. Proszę potraktować obecność jako obowiązkową. ZAPRASZAMY orzede wszystkim mamy zawodników. 

Zbiórka na wyjazd na obóz do Rynu  odbędzie się w dniu 22  sierpnia 2021r (poniedziałek)  o godzinie 9.00 na dużym parkingu UWM przy Centrum Konferencyjnym ul. Dybowskiego 11A  w Olsztynie. Powrót nastąpi 26.08.2022r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Przed wyjazdem  bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, przekazać pieniadze kieszonkowe. Za nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. oryginał karty obozowej (wypełniają wyłącznie rodzice) oddajemy w dniu wyjazdu trenerowi prowadzącemu daną grupę. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

-          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

-          Strój treningowy na zmianę

-          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą ( treningi będą na boisku trawiastym i ze

           sztuczną nawierzchnią oraz na sali sportowej)

-          Piłkę !!!  

-          Czapkę z daszkiem

-          Kąpielówki

-          Klapki pod prysznic

-          Kurtkę przeciwdeszczową

-          krem z filtrem uv

-         tradycyjnie książkę !!!

-          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup 

           pamiątek lub ewentualnie napoje - wysokości kieszonkowe nie sugerujemy. Zawodnicy szczególnie młodsi mogą

           przekazać kieszonkowe trenerowi w kopercie w banknotach 10zł, za nie oddane kieszonkowe i pieniądze                           organizator i trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

Sprawy dodatkowe:

1. Rodzice oświadczają, że dziecko/uczestnik obozu jest zdrowe i nie posiada infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do relacji na fb  nakiolsztyn). Wg najnowsztych wytycznych odwiedziny ze wględów epidemicznych są nie wskazane. Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

 Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądze (banknoty 10 zł w kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. W bardzo bardzo bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach: 

24 sierpień        godz. 9.00-9.30

26 sierpień      cały dzień

 

 W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.


UWAGA ! Pierwszy trening po wkacjach 

1.09.2022r ( czwartek) Zadaszone Boisko Naki ul. Tuwima

godz. 16.45   rocznik 2013 i starsi

2.09.2022r  (piątek) Zadaszone Boisko NAKI ul. Tuwima

godz. 16.45  rocznik 2014 i młodsi


TRENINGI SIERPNIOWE: Istnieje możliwość rozpoczecia treningów już w sieprnu wg specjalnego sierpniowego planu:

wt i czw 16.30 - roczniki 2013 i starsi

wt i czw 17.55 - roczniki 2014 i starsi