3/28/14 12:04 AM

Olimpia Elbląg 2001

Olimpia Elbląg 2001

Prezentacja uczestników DBK WARMIA MAZURY CUP - ELIMINACJE

       Drużyna powstała w czerwcu 2013 roku z połączenia klubów: Olimpii Elbląg i Olimpii 2004 Elbląg. Rocznik 2001 posiada po połączeniu swoich szeregów aż 50 młodych zdolnych piłkarzy. Większość zawodników ma na swoim koncie ponad trzyletnią przygodę z piłką. Obecnie Trenerem drużyny jest ALBERTOWICZ Adam.

       Drużyna brała udział w kilku turniejach organizowanych w północnej części Polski m.in. EURO NADZIEJE Cup, OSICE Cup, LUZINO Cup, WOJTAS Cup, AP Cup. Ostatnie osiągnięcia drużyny to zwycięstwo w turniejach WOJTAS Cup 2013 i WKRA Cup 2014.

      Obecnie drużyna bierze udział z powodzeniem w Lidze Trampkarzy Młodszych - WMZPN. NAKI wielokrotnie rozgrywało mecze z Olimpią Elbląg jednak miało to miejsce jeszcze przed fuzją elbląskich ekip, zawsze były to zacięte i wyrównane mecze. Nasz typ: Nie znamy obecnych możliwości drużyny, jednak w Elblągu jest duży zasób zdolnych młodych piłkarzy i mając na względzie zrealizowane już połączenie sił może to być zespół walczący o I miejsce w turnieju eliminacyjnym.