W pierwszym spotkaniu  towarzyskim w roku 2015 pod wodzą nowego trenera Bartłomieja Bartychy zespół NAKI 98/99 zmierzył się z bardzo mocną drużyną juniorów młodszych Concordii Elbląg, która w rundzie jesiennej uzyskała awans do Ligi Centralnej Juniorów Młodszych. Mecz rozegrany został w trzech tercjach po 30 minut każda. W I tercji gra była wyrównana z lekką przewagą Concordii, która wykorzystując błędy naszej obrony zaaplikowała dwa gole. W drugiej tercji gra się już całkowicie wyrównała mimo to  piłkarzom z Elbląga udało się trafić do siatki NAKI po raz trzeci. Trzecia tercja to już bardzo dobra naszych piłkarzy, którzy zdobyli gola wygrywając trzecią tercję 10-. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla Concordii Elblą. Już niedługo 28.01.2015r w Ostródzie zespół NAKI 98/99 zmierzy się z jeszcze lepszą drużyną jaka jest Jagiellonią Białystok. Z pewnością będzie to dobra lekcja futbolu dla 17 letnich już piłkarzy NAKI. Zobacz zdjęcia z meczu z Concordią kliknij tu