Drużyna Naki 2002 otrzymała kolejne zaproszenie na bardzo ciekawy turniej halowy w ERGO Arenie. Oczywiście zaproszenie zostało przyjęte i nasz udział stał się faktem.

Tym razem czas gry był krótszy, bo trwał 1x 9 minut (rok temu 14 minut). Natomiast ilość meczy się zwiększyła do 9 w grupie i 10 mecz o miejsce końcowe. Zasady były proste: każdy rozegrał mecz z każdym, pierwsze dwa miejsca w grupie oznaczały kolejny mecz w finale. I ten finał oczywiście z naszym udziałem.

Zespół Naki rozpoczął bardzo dobrze ogrywając pewnie kolejnych rywali. Gra wyglądała bardzo dobrze, szybki odbiór piłki i gra na jeden lub dwa kontakty, charkterystycznie dla piłki halowej. Najciekawszym i najlepszym mecz w wykonaniu naszej drużyny był 7 mecz w grupie, czyli mecz z Arką Gdynia. Pewne zwycięstwo 2:0 i wiele bardzo dobrych akcji indywidualnych i zespołowych. Po tym meczu zespół już miał zapewniony awans do finału. Zespół awansował do ścisłego finału z pierwszego miejsca.

W finale zespół Arki Gdynia bardzo chciał się zrewanżować za porażkę w grupie. Mecz był bardzo wyrównany. Pierwsze dobre sytuacje miał zespół Naki, lecz ich nie wykorzystał. Natomiast już drugą sytuację, wynikającą z prostego błędu pod własną bramką, Arka Gdynia wykorzystała – 1:0. Próba szybkiego odrobienia strat się nie powiodła – wiele dobrych sytuacji, natomiast kontra Arki już tak. Końcowy wynik 0:2. Gratulacje dla chłopców za cały turniej i za widowiskową grę. Królem strzelców został Kacper Zielski, najlepszym zawodnikiem zespołu Naki Olsztyn został Oskar Sawko. Piłkarze za 2 miejsce otrzymali wiele nagród rzeczowych i okazały puchar.

KADRA:
Oskar Sawko – Szymon Nakielski, Filip Dymerski, Kuba Kapuściński, Kuba Chojnowski, Kacper Zielski, Grzegorz Zdrada, Łukasz Rytelewski. Trener Kuba Kacperski.

Bramki strzelali: Kacper Zielski, Kuba Chojnowski, Grzegorz Zdrada, Filip Dymerski, Łukasz Rytelewski.