1/29/15 11:49 AM

Sparing Jagielonia Białystok 98/99 vs. NAKI Olsztyn 98/99 5:1(1:1)

Tomasz Panek zdobył jedynego gola dla NAKI w sparingu
Tomasz Panek zdobył jedynego gola dla NAKI w sparingu

NAKI 98/99

W środe na boisku sztucznym w Ostródzie drugi mecz kontrolny rozegrali zawodnicy NAKI 98/99 z bardzo mocnym przeciwnikiem jakim jest Jagiellonia Białystok 98/99, która w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych aktualnie zajeła 1 miejsce z 5 punktową przewagą nad rywalami.
Graliśmy 2x35 min. Pierwsza odsłona spotkania bardzo dobra po obu stronach. Dla kibiców, którzy przybyli na spotkanie w Ostódzie mecz mógł sie podobac, było dużo ofensywnych akcji po jednej i drugej stronie. Pierwszą bramke zdobyli jednak piłkarze z Białegostoku po stałym fragmecje gry z rzutu rożnego, piłkę niefortunnie do własnej bramki skierował testowany zawodnik w NAKI Piotr Puczel. Na odpowiedz nie musieliśmy długo czekac, ponieważ gola dla NAKI zdobył środkowy obrońca Tomasz Panek po dośrodkowaniu i bardzo dobrym uderzeniu głową. NAKI atakowało, bardzo dobre sytuacje miał między innymi Dominik Urban, który wykorzystał błąd obrońcy i wyszedł sam na sam z bramkarzem JAGI ale niestety nie udało się do przerwy podwyższyc wyniku.

Druga połowa zdecydowanie pod dyktando Jagielloni Białystok co zaprocentowało aż 4-oma bramkami!

Przewaga w środku pola, wygrywane pojedynki w bocznych strefach boiska, dużo dośrodkowań tak w skrócie można opisac drugą połowę Jagielloni. NAKI również atakowało, bardzo dobrą sytuacje do strzelenia bramki miał Paweł Wiśniewski, który uderzył jednak prosto w ręce bramkarza. Wynik końcowy 5:1 (1:1)
 

Skład NAKI 98/99:

I połowa:

Orzeł- Rosiak, Puczel, Panek, Malinowski- Pilipienko,Zgliński, Szłykowicz-Urban, Wiśniewski, Mazurek

II połowa:

Orzeł- Rosiak, Szłykowicz, Panek, Wilk- Zgliński, Puczel, Bułakowski- Radzio, Składanowski, SkarbekNaki 98/99 już w Piątek(30.01) o godz. 8:00 spod URANI wyjada na 5-dniowy obóz piłkarski kształtowac swoje umiejetności na obiektach spotowych w Iławie.