4/6/22 12:38 AM

Treningi Indywidualne !!!

Treningi Indywidualne !!!

Spełniamy Piłkarskie Marzenia

Zapraszamy na treningi indywidualne  na  Nowym Nowoczesnym Zadaszonym Boisku NAKI ze sztuczną trawą IV generacji w Olsztynie  przy ul. Tuwima k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko salonu Hyundai) z naszym trenerem specjalizującym się w zakresie szkolenia piłkarskiego dedykowanego konkretnemu, danemu piłkarzowi. Treningi skierowane są do piłkarzy od 7 roku życia. Zapraszamy piłkarzy NAKI i nie tylko…Podczas zajęć pracować będziemy z zawodnikiem w sferze: techniki gry w piłkę nożną, motoryki i mentalnej. Program, poziom i intensywność zajęć będzie dostosowany do umiejętności, możliwości i potrzeb piłkarza i zapewni progres   jego rozwoju sportowego. Szczególną uwagę zwracać będziemy na mentalność i psychikę zawodnika, która jest fundamentem sukcesu w sporcie, uważamy , że w tej sferze  są duże zasoby u młodych piłkarzy. Jakość , solidność, odpowiedzialność , wytrwałość, pewność siebie to cechy jakie na pewno podkreślą i uaktywnią nasze zajęcia. Trening będzie wymagający ale jednocześnie przyjemny, potrafimy nawiązać dobry kontakt z podopiecznym,  nasi zawodnicy z wielką chęcią korzystają z tego typu zajęć. Mamy liczne sukcesy w przygotowywaniu zawodników na testy piłkarskie do wyżej notowanych klubów młodzieżowych i seniorskich (patrz naki.pl gwiazdy naki) ale również otwarci jesteśmy na najmłodszych  zawodników, którzy póki co o  wielkiej karierze sportowej tylko marzą… Pomożemy spełnić ich piłkarskie marzenia.

Teraz mając tak doskonały obiekt piłkarski otwieramy się na szersze grono młodych pasjonatów futbolu począwszy od 7 roku życia, aż do wieku juniora. Proponujemy trening indywidualny w małej, kameralnej grupie 1-6 zawodników. Zajęcia będzie prowadzić  doświadczony trener Piotr Borysionek, a cały proces szkolenia wesprze trener Andrzej Nakielski. Wkrótce zaoferujemy również możliwość treningu indywidualnego z innymi trenerami specjalizującymi się w tym zakresie.

Odpłatność za jednostkę szkoleniową (60min)  wynosi 50zł. Dzisiaj proponujemy promocję wykupując jeden trening drugi otrzymujesz gratis. Niżej podajemy plan treningów wg wieku zawodników, rezerwacji dokonujemy telefonicznie na nr tel 516 770 711

Pn 15.30   rocznik 2014/15

Wt 15.45   rocznik 2009-06

Śr 15.30    rocznik 2012/13

Czw 15.45  rocznik 2010/11

Sb godz. 9.00 rocznik ustalony na podstawie zgłoszeń