2/11/15 11:51 AM

UWAGA ! Kontrola Ocen i zachowania w szkole

UWAGA ! Kontrola Ocen i zachowania w szkole

Wszyscy pobieramy KRATY OCEN !!!

Dwa miesiące nauki już za nami. Zgodnie z wieloletnią tradycją NAKI trenerzy w tym okresie sprawdzają jak jego wychowankowie dają sobie radę w szkole. I nie tylko interesują nas oceny ale również zachowanie. Cóż to za piłkarz, który nie daje sobie rady w szkole z nauką, a tym bardziej z odpowiednim zachowaniem . Wystawić takiego piłkarza na mecz ligowy to strach, jeśli w szkole jest nieposłuszny i nie stara się zdobywać dobrych ocen w szkole i wykonywać poleceń nauczyciela to na boisku też raczej niczego dobrego spodziewać się po nim trener nie może. Wniosek nasuwa się jeden – Jesteś dobry w szkole, będziesz również dobry na boisku !!!

Chcemy żeby nasi piłkarze nie tylko dbali o swój rozwój sportowy ale żeby także uzyskiwali dobre i bardzo oceny w szkole i potrafili prawidłowo zachowywać się jak na prawdziwego sportowca przystało. Chcemy , żeby nasi zawodnicy byli wzorem dla swoich rówieśników w szkole, żeby postrzegano ich jako odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych i dobrych kolegów.  W związku z tym od kilku lat w ramach trenerskiej kontroli osiąganych wyników i zachowania w szkole zawodnicy pobierają z naki.pl "kartę ocen", którą należy zanieść do nauczyciela w szkole i poprosić ładnie o jej wypełnienie. Wypełnioną przez nauczyciela i podpisaną przez rodzica "Kartę Ocen" oddajemy trenerowi prowadzącemu zajęcia. W przypadku systemu "Librus" lub innego tego typu programu, wydruk z ocenami można podpiąć pod "Kartę Ocen" NAKI. Każdą "Kartę Ocen" danego zawodnika będziemy czytać i z każdym na ten temat będziemy indywidualnie rozmawiać. Pobierz kartę ocen kliknij tu. Karty pobierają i oddają zawodnicy grup rekreacyjnych i zaawansowanych. Przedszkolacy również przynoszą wypełnione karty. Karty należy oddać  najpóźniej do 10 listopada 2015r.

                Druga kontrola ocen odbędzie się w lutym po I półroczu (po feriach zimowych). Zawodnicy z grup rekreacyjnych, którzy będą mieli oceny i zachowanie co najmniej dobre wezmą udział w losowaniu nagród ! Natomiast zawodnicy z grup zaawansowanych podobnie zostaną ponownie skontrolowani  w lutym jednak już nagród od trenerów otrzymywać nie będą, gdyż dobra postawa w szkole jest ich stałym obowiązkiem.