W miniony weekend zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Województwa Młodzików (rocznik 2001), które rozpoczęły się już we wrześniu ubiegłego roku i w których wzięło udział ok. 70 zespołów z całego województwa. Zespół NAKI dotarł aż do finałów w których zmierzyły się trzy najlepsze zespoły: Rona Ełk, Jeziorak oraz Naki. Zdecydowanym faworytem był zespół Jazioraka Iława aktualnego Mistrza rocznika 2001. W pierwszym meczu Naki zmierzyło się z Roną Ełk. Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando Naki, dwie 100% sytuacje oraz strzelony szybko gol przez Wojtka Trznadla zapowiadały łatwe zwycięstwo Naki. Niestety jak to często w piłce nożnej bywa sytuacja lubi  nieoczekiwanie się zmieniać. Piłkarze Rony strzelili wyrównującą bramkę i w II połowie osiągnęli nawet lekką przewagę. Ostatecznie mecz zakończył w sumie sprawiedliwym remisem 1-1. Drugi mecz to potyczka Naki z Jeziorakiem rozstrzygnięta bez większych problemów na korzyść Naki, gola dla Naki po podaniu Kacpra Zielskiego zdobył Grzegorz Zdrada. W ostatnim meczu pomiędzy Roną ,a Jeziorakiem liczyliśmy bardzo na dobrą postawę Iławian. Remis w tym meczu, dawał nam Mistrzostwo Województwa. Jednak nic z tego Jeziorak fatalnie zaprezentował się w tym spotkaniu przegrywając 1-8. Tym sposobem Naki zdobyło V-ce Mistrzostwo Województwa. Najlepszym bramkarzem w województwie w sezonie 2013/14 wybrany został bramkarz Naki 01 Jakub Len. Warto zaznaczyć, że w  kategorii wiekowej  rocznika 2001 Naki jako jedyna drużyna z województwa od czterech lat występuje nieprzerwanie w finałach wojewódzkich. Zespół NAKI reprezentowali: Jakub Len, Adrian Dominiak, Dymerski Filip, Kapuściński Jakub, Nakielski Szymon, Szawerdak Artur, Trznadel Wojtek, Bałdyga Jakub, Rytelewski Łukasz, Chojnowski Jakub, Zdrada Grzegorz, Dąbrowski Konrad, Zielski Kacper, Romańczuk Paweł, Wójcik Damian, Kozłowski Kamil. Zobacz galerię foto kliknij tu