5/26/17 11:30 PM

Wylot do Nantes - szczegóły wyjazdu

Wylot do Nantes - szczegóły wyjazdu

NAKI 02/03

Już w najbliższy czwartek tj. 1.06.2017rreprezentacja NAKI rocznik 2002/3 wraz z trenerami Andrzejem Nakielskim i Cezarym Korbusem wylatuje do Francji do miejscowości Nantes na Międzynarodowy Turniej Europ - Foot 2017.  W turnieju zagrają drużyny z Portugalii, Włoch, Niemiec, Rosji i Francji. Nasz klub po raz pierwszy wybiera się w te rejony Francji. Zawodnicy zamieszkają w domach francuskich rodzin. Oprócz uczestnictwa w turnieju w piątek planowane jest zwiedzanie niezwykle uroczego miasta jakim jest Nantes. W sobotę i niedzielę rozegrany zostanie turniej. W poniedziałek rano ruszamy w podróż powrotną.

Informacje dla rodziców:

   Szczegółowy opis podróży: 1/ autokar Olsztyn - Modlin,2/ lot samolotem Warszawa Modlin - Paris Beauvais, 2/ lotnisko - Nantes podróż busem. Planowany przyjazd na miejsce ok. godz. 22.00. Powrót analogicznie. W Olsztynie będziemy 5.06.2017r o godz. 19.00 Dworzec PKP Główny

 

Informacje organizacyjne dla wyjeżdżających:

1/ wyjazd na lotnisko Warszawa Modlin (lot Ryanair) 1.06 (czwartek) godz. 6.10 (odjazd autobusu - uwaga kto nie zdąży nie jedzie, gdyz jest to autobus rejsowy ZBIÓRKA godz. 5.55, na podróż zabieramy kanapki - kanapki można przewozić w bagażu podręcznym) - Dworzec Główny PKS stanowisko nr 8 – autokar RADEX. Powrót: 5 czerwiec ok. godz. 19.00 

2/ Korzystamy z usług linii lotniczych Ryanair. Zawodnicy zabierają tzw. bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm  o wadze nie przekraczającej 10 kg oraz oraz 1 małą lekką torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm . W bagażu nie wolno przewozić napojów (cieczy, żelu). Można w bagażu przewozić kanapki, które należy zabrać , gdyż będziemy prawdopodobnie na miejscu dopiero na późną kolację. Oczywiście będzie możliwość zakupienia prowiantu na lotnisku ale przypominamy, ze nie jest on tani. Proponujemy do bagażu zabrać małe (mini) mydło i pastę do zębów. W przypadku przekroczenia podanych limitów należy dopłacić 60 euro do bagażu bezpośrednio przed wylotem (każdy we własnym zakresie). Nie bierzemy ręczników, chyba , że będzie wolne miejsce w bagażu. Proponujemy przed wyjściem z domu zważyć walizkę, żeby uniknąć niepotrzebnych sytuacji przy odprawie na lotnisku.

3/ Obowiązkowo zabieramy ze sobą: Zawodnicy na podróż ubierają się w dresy NAKI oraz żółtą jaskrawą koszulkę naki i czarne spodenki. Ponadto zabieramy ze sobą:

- sprzęt meczowy (czarną koszulkę,czarne spodenki, jaskrawo zółte getry i koszulkę), nowe dresy naki, buty piłkarskie z korkami i turfy, ochraniacze piłkarskie,  paszport lub dowód osobisty i kartę NFZ (patrz pkt 5)

4/ Symboliczny upominek dla rodziny francuskiej (np. ptasie mleczko lub coś w tym stylu o małych wymiarach)

5/ Każdy zawodnik przekazuje trenerowi Czarkowi na zbiórce  w dniu 1 czerwca o godz. 5.55:

- paszport lub dowód osobisty (UWAGA !  BARDZO WAŻNE ! Należy przekazać ten dokument, który podawany był do rezerwacji kupna biletów lotniczych)

- wyrobioną w NFZ europejską kartę zdrowia (ul. Żołnierska - budynek Sanepidu) - formalności załtwia się w 15 min, należy posiadać tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego z zakładu pracy jednego z rodziców)

- podpisane oświadczenie . Zgoda rodziców na wyjazd dziecka do Francji, może być wymagana na lotnisku we Francji kliknij tu

- oświadczenie że syn/zawodnik jest drowy i może brać udział  w zawodach ( w języku polskim i francuskim) kliknij tu

- pieniędzy kieszonkowych nie przekazujemy trenerowi

Uwaga! Zawodnicy mogą zabrać telefony, jednak klub nie odpowiada za ich ewentualne zniszczenie lub zagubienie.