Zespół trenera Dariusza Sułkowskiego w niedzielę 11.01.2015 udał się na zaproszenie Olimpii Elbląg na turniej halowy „Marmara-Okoń Cup”. W hali widowiskowo-sportowej w Elblągu zagrali chłopcy w roczniku 2006, zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 5 zespołów.

NAKI OLSZTYN

W meczach grupowych nasz zespół radził sobie bardzo dobrze wygrywając kolejne mecze. W pierwszym meczu na przeciwko naszej drużyny stanęli zawodnicy gospodarza turnieju Olimpii Elbląg II, po bramkach Marcina Gogolewskiego, Igora Olszewskiego i Arkadiusza Zwierzyńskiego wygraliśmy 3-1. Drugi mecz to spotkanie z Beniaminkiem St. Gdański, mimo naszej dużej przewagi nie byliśmy w stanie strzelić więcej bramek niż trafienie Arkadiusza Zwierzyńskiego. Bardzo dobrze w tym meczu spisywał się nasz bramkarz Kacper Nadziak. Kolejne spotkanie okazało się najtrudniejsze i decydujące o tym, kto wyjdzie z grupy do dalszych gier. Aby myśleć o pierwszym miejscu w naszej grupie musieliśmy zagrać dobre spotkanie i zdobyć komplet punktów. Mecz z Concordią Elbląg to był naprawdę bardzo dobry i szybki mecz a dosłownie małe błędy mogły przeważyć o zwycięstwie jednej z drużyn. Na początku spotkania nasza drużyna zagrała pressingiem i od razu przyniosło to efekt bramkowy, gola jak później się okazała na cenę zwycięstwa zdobył niezawodny w tym turnieju Arkadiusz Zwierzyński. Obie ekipy mogły jeszcze zdobyć po dwie bramki, lecz albo niewiele chybiły ich strzały albo na drodze stawali bramkarze obu drużyn. W samej końcówce zespół Concordii strzelił bramkę, którą sędzia nie uznał, oceniając, iż piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej. Mimo protestów po samym meczu rodziców zawodników z Elbląga (film z sytuacji bramkowej) wynik został zachowany a my cieszyliśmy się ze zwycięstwa 1-0.
W ostatnim meczu nasza drużyna pewna już, iż zajmiemy pierwsze miejsce w grupie nie potrafili mimo przewagi pokonać zespół Rodła Kwidzyn I. Mając wiele sytuacji do strzelenia bramki, raziliśmy skutecznością i do końca spotkania nie udało nam się zdobyć bramki. Zespół z Kwidzyna miał za to jeden rzut rożny i właśnie wtedy nasz bramkarz popełnił jedyny błąd w tym meczu, wbijając sobie z rożnego gola samobójczego. Przegrana zepchnęła nas na 2 pozycję w grupie i musieliśmy zagrać w półfinale z Orłem Tczew, natomiast w drugim półfinale spotkały się zespoły Olimpii I Elbląg i Concordii Elbląg.
Nasze spotkanie było bardziej zacięte i zakończyło się wynikiem 1-0 po bramce Arkadiusza Zwierzyńskiego, w drugim półfinale padł wynik 3-0 dla Concordii.

W finale ponownie spotkaliśmy się z Concordią i mecz znowu był bardzo zacięty i oba zespoły miały wiele sytuacji do zdobycia bramki. Pierwszego gola w tym meczu strzelił niezawodny Arek Zwierzyński, mimo wielu sytuacji z obu stron nie padała żadna bramka. Kiedy już mogliśmy się cieszyć z wygranej w ostatniej sekundzie meczu nasi zawodnicy popełnili błąd przy rozegraniu autu i stracili gola na 1-1. Po tym golu rozbrzmiała końcowa syrena a radość zawodników i kibiców miejscowej drużyny była ogromna. W tym turnieju zamiast rzutów karnych przy remisie rozgrywana była 1 minutowa dogrywka, przy remisach po każdej minucie schodzili po jednym zawodniku z każdej drużyny.
Przez 3 minuty nie padła żadna bramka i kiedy na boisku pozostali tylko dwaj zawodnicy, trener Sułkowski wystawił na ostatnią minutę obrońcę Karola Bickiego. W 15 sekundzie Karol odzyskał piłkę po błędzie przeciwnika i pomknął do bramki strzelając pierwszego gola, 10 sekund później znowu przejmując piłkę strzela kolejnego gola i zapewnia naszej ekipie zwycięstwo w tym turnieju.
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Arkadiusz Zwierzyński a najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Kacpra Nadziaka.

Zwycięska drużyna wystąpiła w następujący składzie: Kacper Nadziak, Marcin Gogolewski, Aleksander Ambroziński, Dawid Moszczyński, Patryk Adamowicz, Igor Olszewski, Karol Bicki, Kacper Kowalski, Artur Wasilewski, Arkadiusz Zwierzyński, trener Dariusz Sułkowski.