12/30/16 12:00 AM

Zimowy Obóz PIłkarski NAKI MAX 12 ! Tylko dla TWARDZIELI !

Zimowy Obóz PIłkarski NAKI MAX 12 ! Tylko dla TWARDZIELI !

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!

 

NAKI – MAX 12 to obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 1100 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 130 zawodników NAKI. Zobacz zdjęcia z lat poprzednich KLIKNIJ TU  lub KLIKNIJ TU, a może KLIKNIJ  TU

      W tym roku pojedziemy do Ełku. Termin wyjazdu 30.01-3.02.2017r (poniedziałek – piątek) jest to drugi tydzień ferii zimowych. Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  mieszkać będą w  4 osobowych pokojach internatu   w Ełku. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie (3 posiłki i podwieczorek). Zawodnicy będą mieli do dyspozycji sportowe obiekty Ełckiego Centrum Sportu i Rekreacji. Między innymi będziemy korzystać z pełnowymiarowego nowego nowoczesnego boiska ze sztuczną trawą - nowoczesnego czyli z trawą najnowszej generacji z licencją UEFA. Zawodnicy skorzystają również z dużych sal gimnastycznych , boiska orlik oraz aqua-parku. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską.

 

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych (Z00-07) i rekreacyjnych (polecamy zawodnikom od rocznika 2006), którzy już byli na letnich obozach piłkarskich Naki. Pozostali chętni (głównie młodsi piłlkarze) mogą ewentualnie jechać po indywidualnej konsultacji z trenerem Andrzejem Nakielskim (tel. 604 532 547).

 

PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

- nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną z wykorzystaniem  metody Coerver i innych  ( zajęcia praktyczne)

- podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

- kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

- nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

- szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

- odnowa biologiczna ( aqua – park)

 

Cały koszt wyjazdu wynosi 550 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 200zł. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! Zaliczkę wpłacamy trenerom prowadzącym treningi (wpłatę potwierdzamy sms-em do trenera Andrzeja tel. 604 532 547)  lub na konto:

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem "Darowizna na obóz w Ełku+ imię i nazwisko zawodnika". Pozostałą część, czyli 350 zł wpłacamy do dnia 10.01.2017r.

 Pobierz KARTĘ OBOZOWĄ KLIKNIJ TU. Wypełnione karty (obowiązkowo: lekarz rodzinny, rodzice)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.