2/1/17 1:00 PM

Zimowy Obóz PIłkarski NAKI MAX 12 ! Tylko dla TWARDZIELI !

Zimowy Obóz PIłkarski NAKI MAX 12 ! Tylko dla TWARDZIELI !

ZAPISY ROZPOCZĘTE !!! W tym roku Karolewo ! Zapraszamy piłkarzy z NAKI i nie tylko. Wiek uczestników 7-18 lat

 

NAKI – MAX 12 to zdecydowanie konkretny i dynamiczny  obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! JEŚLI KTOŚ POWAŻNIE MYŚLI O UPRAWIANIU SPORTU, TO UCZESTNICTWO W OBOZACH i ZGRUPOWANIACH JEST NIEZBĘDNA ! Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Młodzi piłkarze po obozowych doświadczeniach stają się bardziej samodzielni, odważni, kontaktowi i wytrwali. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 1300 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 130 zawodników NAKI. Zobacz zdjęcia z lat poprzednich KLIKNIJ TU  lub KLIKNIJ TU, a może KLIKNIJ  TU

      W tym roku pojedziemy do Karolewo ok. 80 km od Olsztyna. Karolewo to popularny ośrodek sportowy, gdzie często do sezonu przygotowywali się piłkarze ręczni, zapaśnicy lub zawodnicy podnoszący ciężary. Termin wyjazdu 22-26.01.2018r (poniedziałek – piątek, I tydzień ferii zimowych). Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  mieszkać będą w  4 osobowych pokojach internatu   w Karolewie. Internat jest po remoncie i stan bazy noclegowej jest bardzo dobry. Ośrodek ma też bardzo dobrą opinię pod względem wyżywienia. W cenę wliczone jest oczywiście  pełne wyżywienie (3 posiłki i podwieczorek). W kompleksie noclegowym w Karolewie  nasi piłkarze będą mieli do dyspozycji pełnowymiarową salę do gry w piłkę nożną, małą salę gimnastyczną, siłownię, boisko orlik, swietlicę oraz w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych pełnowymiarowe boisko z naturalna trawą co o tej porze roku jest ewenementem na skalę ogólnopolską. Część zajęć prowadzona będzie w sąsiedzkim   Kętrzyńskim Centrum Sportu i Rekreacji - pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. Zobacz zdjęcia ośrodka w Karolewie KLIKNIJ TU

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych (Z00-08) , a także rekreacyjnych (już od 7 roku życia). Zawodnicy będa podzieleni  na grupy pod  względem umiejętności piłkarskich i wiekowych.  Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547).

 

OGÓLNY PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

- nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną 

- podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

- kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

- nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

- szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

 

 

Cały koszt wyjazdu wynosi 560 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 200zł do dnia 14.11.2017r . LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! Zaliczkę wpłacamy trenerom prowadzącym treningi (wpłatę potwierdzamy sms-em do trenera Andrzeja tel. 604 532 547)  lub na konto, wystawiamy faktury (księgowosc@naki.pl):

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem "Darowizna na obóz w Karolewie + imię i nazwisko zawodnika". Pozostałą część, czyli 360 zł wpłacamy do dnia 10.01.2018r.

 Pobierz KARTĘ OBOZOWĄ KLIKNIJ TU. Wypełnione karty (obowiązkowo: lekarz rodzinny, rodzice)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.