11/14/15 10:23 PM, autor: J.Kacperski

Zwycięstwo NAKI ze Stomilem na koniec rundy jesiennej

Zwycięstwo NAKI ze Stomilem na koniec rundy jesiennej

WYGRANA 4:0 W OLSZTYŃSKIM KLASYKU NAKI - STOMIL

To było już ostanie spotkanie ligowe tej jesieni. Na koniec ważny mecz ze Stomilem Olsztyn, gdzie z pewnością nigdy nikogo nie trzeba mobilizować. Zespół Naki końcówkę sezonu miał bardzo dobrą, wysokie wygrane m.in. z Polonią i Wikielcem.

Zespół Naki przystąpił do spotkania w poważnym osłabieniu, jeden z najlepszych zawodników NAKI Jakub Kapuściński powołany został w tym czasie na mecz reprezentacji Polski ze Słowacją. Od początku mecze spora przewaga Naki, wysoki pressing i zmasowana obrona Stomilu, licząc na szybką kontrę. O sytuacje bramkowe bardzo trudno, dobra gra w defensywie Stomilu. Z czasem te sytuacje się pojawiły, zmarnowane okazje przez Szymona Nakielskiego, Kacpra Nowickiego i Kubę Bałdygę. Ale w 35 minucie do rzutu wolnego podszedł Łukasz Rytelewski. Piękny strzał z 30 metrów i bramka! Po przerwie bez większych zminan na boisku, nadal posiadanie piłki częsciej po stronie Naki. Druga bramka Kuba Mysiorski. Kolejna: Kuba Chojnowski po uderzeniu głową, dogranie z rzutu wolnego. Na koniec rzut karny po faulu na Szymonie Nakielskim, pewnie wykonał Łukasz Rytelewski. ZOBACZ FOTOGALERIĘ  Z MECZU KLIKNIJ TU

Skład:
Buta (68'Gotowski) - Wojciechowski (30'Zielski, 55'Wiśniewski), Dymerski, Rytelewski, Zdrada (70'Dziarmaga) - Chojnowski, Dąbrowski, Nakielski, Mysiorski (71'Krupiński) - Nowicki (68'Stanczewski), Bałdyga.

TABELA - KLIKNIJ TUTAJ

To była dobra jesień w naszym wykonianiu. Z każdym meczem gramy co raz lepiej i skuteczniej. Dobra i wyrównana kadra zespołu (głównie rocznik 2002) powoduje rywalizację, a także dobre zmiany podczas meczy. Najlepszym meczem rundy jesiennej to wysoka wygrana z GKS Wikielec (7:1), gdzie wychodziło prawie wszystko. Najsłabszym - to remis z Huraganem Morąg. Posiadamy 4 punkty przewagi nad Roną Ełk, na wiosnę będzie ostra rywalizacja o końcowe zwycięstwo w lidze. Straciliśmy tylko 6 bramek - najmniej w lidze, strzelonych 62.

STRZELCY NAKI (SEZON 2015/2016):
Wiśniewski - 14, Nowicki - 11, Zielski - 9, Rytelewski - 7, Nakielski - 6, Mysiorski - 5, Chojnowski - 4, Stanczewski - 3, Kapuściński - 2, Zdrada - 1.