3/3/18 12:59 AM, autor: naki

CZARNY DUNAJEC 2018 obóz w górach + wycieczka Słowacja, Tatrlandia, Energylandia

CZARNY DUNAJEC 2018 obóz w górach + wycieczka Słowacja, Tatrlandia, Energylandia

Zapraszamy nie tylko naszych zawodników

Zapraszamy na obóz piłkarski    Zapisy rozpoczęte !!!      

Górski klimat, sprawdzone miejsce, super boiska, wycieczka na Słowacje do Aqua Parku Tatralandia oraz do ENERGYLANDII, basen i zjeżdżalnia w ośrodku. Czarny Dunajec to nasza stała baza obozowa od roku 1999


 KLUB PIŁKARSKI "NAKI" przez ostatnie 20 lat zoorganizował ponad 60 obozów w których udiał wzięło ponad 4 500 chłopców  w ieku 6 - 16 lat. Na obozy jeżdżą chłopcy z całej Polski oraz z po za granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień grają w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie są zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

Pobierz informację o obozie

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców, nauczyciela w szkole ipielegniarke  oddajemy trenerowi lub przesyłamy pocztą listem zwykłym. 

Pobierz druk o dofinansowanie z zakładu pracy

 
   


Po raz kolejny na zakończenie sezonu organizujemy dla chętnych (chłopcy 8-16 lat ) letni obóz piłkarski. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca nas jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.

Tym razem proponujemy Państwa synom wyjazd na 10 – dniowy  obóz piłkarski w terminie 1-10.08.2018r, który odbędzie się w podhalańskiej miejscowości Czarny Dunajec, z której rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr. Chłopcy zamieszkają w 4,5 osobowych pokojach z łazienkami budynku góralskiego hostelu „Dukat”, w którym często gościli w przeszłości  najlepsi polscy skoczkowie narciarscy jak Adam Małysz czy Robert Mateja . Ośrodek położony jest w pobliżu lasu i potoku Czarny Dunajec. Do dyspozycji uczestników obozu będzie m.in. basen znajdujący się na terenie ośrodka wraz z 60 m zjeżdżalnią , a także dwa pełnowymiarowe boiska usytuowane bezpośrednio przy ośrodku . Obiekt jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, trenerską, medyczną, a także podczas kąpieli opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek.

                Jednocześnie  informuję, że  na stronie   internetowej    www.naki.pl, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie. Chcesz zobaczyć fotogalerię z wcześniejszych obozów NAKI w Czarnym Dunajcu kliknij tu. Chłopcy oprócz treningów i meczy sparingowych z podhalańskimi drużynami będą mieli  zapewnione inne atrakcje, które są już wliczone w cenę obozu:

 • Wycieczki:

Zakopane          - kościół papieski,  skocznia narciarska, Krupówki

Słowacja           - geotermalne zdrowotne źródła w dolinie otoczonej górami

TATRALANDIA   - największy w Europie nowoczesny aqua park położony w otoczeniu gór (Słowacja)

ENERGYLANDIA - Największy park rozrywki w Polsce ( wycieczka fakultatywna koszt 60 zł)

Chochołów         - „żywa” wioska-skansen zamieszkiwana przez górali- zabytek klasy „O”

Babia Góra         - zwiedzanie Babiogórskiego Parku Narodowego oraz zdobywanie szczytu (1700mn.p.m.)

Domańska Góra - punkt widokowy z pięknym widokiem na Tatry i Pogórze,

Torfowiska        - Torfowiska Orawsko-Nowatorskie – najpiękniejsze w europie

 • zwiedzanie bacówki połączone z pokazem wyrabianiem oscypek
 • kurs tańca disco z instruktorem, dyskoteki
 • ognisko z kiełbaskami
 • sabałowe bajania-spotkanie z góralami, ciekawe opowieści, pokaz śpiewu, strojów oraz tańca zbójnickiego

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

 • dojazd i przyjazd pociągiem lub autokarami
 • korzystanie z pełno wymiarowych trawiastych boisk
 • korzystanie z profesjonalnego boiska do piłki plażowej
 • korzystanie z basenu i 60m zjeżdżalni
 • ubezpieczenie
 • suchy prowiant na drogę powrotną

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1490zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 290zł do dnia 16.03.2018r . Drugą ratę należy wpłacić do dnia 1.06.2018r.Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji "Spełniamy Piłkarskie Marzenia", nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842 z dopiskiem CZARNY DUNAJEC 2018

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie.

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 , naki@naki.pl

Trener Piłki Nożnej
mgr Andrzej Nakielski
menedżer sportu


Zobacz ofertę innego naszego obozu OSTRÓW PIECKOWSKI 27-31.08.2018r kliknij tu