5/18/18 12:59 AM, autor: naki

CZARNY DUNAJEC 2018 obóz w górach + wycieczka Słowacja, Tatrlandia, Energylandia

CZARNY DUNAJEC 2018 obóz w górach + wycieczka Słowacja, Tatrlandia, Energylandia

Zapraszamy nie tylko naszych zawodników

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!!      

Górski klimat, sprawdzone miejsce, super boiska, wycieczka na Słowacje do Aqua Parku Tatralandia oraz do ENERGYLANDII, basen i zjeżdżalnia w ośrodku. Czarny Dunajec to nasza stała baza obozowa od roku 1999


 KLUB PIŁKARSKI "NAKI" przez ostatnie 20 lat zoorganizował ponad 60 obozów w których udiał wzięło ponad 4 500 chłopców  w ieku 6 - 16 lat. Na obozy jeżdżą chłopcy z całej Polski oraz z po za granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień grają w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie są zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

Pobierz informację o obozie

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców, nauczyciela w szkole ipielegniarke  oddajemy trenerowi lub przesyłamy pocztą listem zwykłym. 

Pobierz druk o dofinansowanie z zakładu pracy

 
   


Po raz kolejny na zakończenie sezonu organizujemy dla chętnych (chłopcy 8-16 lat ) letni obóz piłkarski. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca nas jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.

Tym razem proponujemy Państwa synom wyjazd na 10 – dniowy  obóz piłkarski w terminie 1-10.08.2018r, który odbędzie się w podhalańskiej miejscowości Czarny Dunajec, z której rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr. Chłopcy zamieszkają w 4,5 osobowych pokojach z łazienkami budynku góralskiego hostelu „Dukat”, w którym często gościli w przeszłości  najlepsi polscy skoczkowie narciarscy jak Adam Małysz czy Robert Mateja . Ośrodek położony jest w pobliżu lasu i potoku Czarny Dunajec. Do dyspozycji uczestników obozu będzie m.in. basen znajdujący się na terenie ośrodka wraz z 60 m zjeżdżalnią , a także dwa pełnowymiarowe boiska usytuowane bezpośrednio przy ośrodku . Obiekt jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, trenerską, medyczną, a także podczas kąpieli opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek.

                Jednocześnie  informuję, że  na stronie   internetowej    www.naki.pl, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie. Chcesz zobaczyć fotogalerię z wcześniejszych obozów NAKI w Czarnym Dunajcu kliknij tu. Chłopcy oprócz treningów i meczy sparingowych z podhalańskimi drużynami będą mieli  zapewnione inne atrakcje, które są już wliczone w cenę obozu:

 • Wycieczki:

Zakopane          - kościół papieski,  skocznia narciarska, Krupówki

Słowacja           - geotermalne zdrowotne źródła w dolinie otoczonej górami

TATRALANDIA   - największy w Europie nowoczesny aqua park położony w otoczeniu gór (Słowacja)

ENERGYLANDIA - Największy park rozrywki w Polsce ( wycieczka fakultatywna koszt 60 zł)

Chochołów         - „żywa” wioska-skansen zamieszkiwana przez górali- zabytek klasy „O”

Babia Góra         - zwiedzanie Babiogórskiego Parku Narodowego oraz zdobywanie szczytu (1700mn.p.m.)

Domańska Góra - punkt widokowy z pięknym widokiem na Tatry i Pogórze,

Torfowiska        - Torfowiska Orawsko-Nowatorskie – najpiękniejsze w europie

 • zwiedzanie bacówki połączone z pokazem wyrabianiem oscypek
 • kurs tańca disco z instruktorem, dyskoteki
 • ognisko z kiełbaskami
 • sabałowe bajania-spotkanie z góralami, ciekawe opowieści, pokaz śpiewu, strojów oraz tańca zbójnickiego

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

 • dojazd i przyjazd pociągiem lub autokarami
 • korzystanie z pełno wymiarowych trawiastych boisk
 • korzystanie z profesjonalnego boiska do piłki plażowej
 • korzystanie z basenu i 60m zjeżdżalni
 • ubezpieczenie
 • suchy prowiant na drogę powrotną

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1490zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 290zł Druga rata do dnia 1.06.2018r (możliwe indywidualne ustalenie terminu wpłaty) . Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji "Spełniamy Piłkarskie Marzenia", nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842 z dopiskiem CZARNY DUNAJEC 2018

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie.

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 , naki@naki.pl

Trener Piłki Nożnej
mgr Andrzej Nakielski
menedżer sportu


Zobacz ofertę innego naszego obozu OSTRÓW PIECKOWSKI 27-31.08.2018r kliknij tu